Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
darkmatthew

Gry dla 1,5 rocznego dziecka

Pytanie

Szukam jakiś gier dla 1,5 rocznego dziecka

Widziałem kiedyś gre na ipad jakieś balony które spadają na kolce i trzeba w nie tapać.

Szukam gier w tym stylu

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Nie przesadzajmy....daj mu klocki "lego" albo inne wieksze czy samochodzik a nie takie gry. Szkoda ,ze nie od 0,5 roku dajesz mu grac. A potem rosną takie dzieciaki które nie wiedzą co to jest "chińczyk...:facepalm:

Wysyłane z mojego Transformer Prime TF201 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Tylko od razu kup mu Note'a.

Bo mniejszy telefon moglby polknac.:facepalm:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Jeszcze dziecko się uzależni, będzie miało słaby wzrok i będzie głupie. Musi się rozwijać, być kreatywne... Lego to dobre rozwiązanie. Tylko nie te zwykłe, tylko DUPLO, bo te zwykłe są bardzo małe :)

Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Naoglądał(a) się w internecie filmików w których to słodziutkie dzieciaki grają w gry, czy to na PC, konsoli czy smartfonie, a potem sami chcą taki filmik nagrać. Chwalenie sie dzieckiem w sieci jest takie podniecające? Bo co, niech inni patrzą jak swoje dziecko wytresowałem? I don't want to live on this planet anymore jak to mówią...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Jak wszyscy to ja tez: :facepalm:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Sam jestem ojcem prawie 2 letniego szkraba. Jak mały dorwie telefon, to raczej nie ma ochoty grać :-) . Lubi zdjęcia oglądać. Poza tym po paru minutach i tak się znudzi, a wtedy albo bach do buzi, albo gdzieś odlozy. Jesli jednak autor tematu jest zdesperowany, by mały grał to poleciłbym tablet taki najtańszy za 200 zl. Bo szkoda wzroku. Ale znacznie lepiej jakies fajne klocki drewniane i zacząć ukladać. Do elektroniki mały ma czas.

A nie ma nic lepszego niź dostać drewnianym klockiem od syna. Wtedy poczujesz się jak ojciec. :E

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Przesada...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ludzie ale może autor zupełnie potrzebuje tych gier dla dziecka w zupełnie innym celu. Ja akurat jadąc z dzieckiem do dziadków na wakacje czy gdziekolwiek to trochę czasu spędzamy w samochodzie. Daje dziecku ipada montowanego do fotela i sobie mały ogląda bajki. Przynajmniej nie nudzi się 6h w samochodzie. Oprócz klocków zabaweczek to też jest czasem fajna forma zajecia czymś dziecka na godzinke

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
Ludzie ale może autor zupełnie potrzebuje tych gier dla dziecka w zupełnie innym celu. Ja akurat jadąc z dzieckiem do dziadków na wakacje czy gdziekolwiek to trochę czasu spędzamy w samochodzie. Daje dziecku ipada montowanego do fotela i sobie mały ogląda bajki. Przynajmniej nie nudzi się 6h w samochodzie. Oprócz klocków zabaweczek to też jest czasem fajna forma zajecia czymś dziecka na godzinke

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Dokładnie :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Poprostu jade z nim nad morze i nie chce,żeby marudził

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.