Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Gry dla 1,5 rocznego dziecka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   darkmatthew

• 209 postów
  • Telefon:LG P500

Napisano 01.05.2012 - 23:29

Szukam jakiś gier dla 1,5 rocznego dziecka
Widziałem kiedyś gre na ipad jakieś balony które spadają na kolce i trzeba w nie tapać.
Szukam gier w tym stylu

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   mibo6666

• 5239 postów
  • Telefon:SGS3 | SGS1 | iP4 |LG540

• Tablet:Lenovo Yoga 13 Core i7, 8Gb RAM, 256Gb SSD

• Firmware:4.0.3 | 5.1 | 2.2 | 6.5 | 4.0.3

Napisano 02.05.2012 - 02:44

Nie przesadzajmy....daj mu klocki "lego" albo inne wieksze czy samochodzik a nie takie gry. Szkoda ,ze nie od 0,5 roku dajesz mu grac. A potem rosną takie dzieciaki które nie wiedzą co to jest "chińczyk...:facepalm:

Wysyłane z mojego Transformer Prime TF201 za pomocą Tapatalk 2

#3 OFFLINE   knst

• 1695 postów
  • Telefon:Moto

Napisano 02.05.2012 - 08:23

Tylko od razu kup mu Note'a.
Bo mniejszy telefon moglby polknac.:facepalm:
Dołączona grafika

#4 OFFLINE   phillix

• 2169 postów
  • Telefon:iPhone 5

• Firmware:iOS 8.1.2

Napisano 02.05.2012 - 08:29

Jeszcze dziecko się uzależni, będzie miało słaby wzrok i będzie głupie. Musi się rozwijać, być kreatywne... Lego to dobre rozwiązanie. Tylko nie te zwykłe, tylko DUPLO, bo te zwykłe są bardzo małe :)

#5 OFFLINE   lukasoon15

• 341 postów
  • Telefon:HTC One

Napisano 02.05.2012 - 09:00

Naoglądał(a) się w internecie filmików w których to słodziutkie dzieciaki grają w gry, czy to na PC, konsoli czy smartfonie, a potem sami chcą taki filmik nagrać. Chwalenie sie dzieckiem w sieci jest takie podniecające? Bo co, niech inni patrzą jak swoje dziecko wytresowałem? I don't want to live on this planet anymore jak to mówią...

#6 OFFLINE   Sannti

• 106 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S i9000

Napisano 02.05.2012 - 09:03

Jak wszyscy to ja tez: :facepalm:

#7 OFFLINE   gigi_77

• 693 postów
  • Telefon:Ip6/Nexus5

Napisano 02.05.2012 - 09:10

Sam jestem ojcem prawie 2 letniego szkraba. Jak mały dorwie telefon, to raczej nie ma ochoty grać :-) . Lubi zdjęcia oglądać. Poza tym po paru minutach i tak się znudzi, a wtedy albo bach do buzi, albo gdzieś odlozy. Jesli jednak autor tematu jest zdesperowany, by mały grał to poleciłbym tablet taki najtańszy za 200 zl. Bo szkoda wzroku. Ale znacznie lepiej jakies fajne klocki drewniane i zacząć ukladać. Do elektroniki mały ma czas.
A nie ma nic lepszego niź dostać drewnianym klockiem od syna. Wtedy poczujesz się jak ojciec. :E

#8 OFFLINE   elmariaci

• 997 postów
  • Telefon:HTC One X

Napisano 02.05.2012 - 09:49

Przesada...

#9 OFFLINE   algeroth

• 99 postów
  • Telefon:galaxy s4/ htc sensation

Napisano 02.05.2012 - 09:58

Ludzie ale może autor zupełnie potrzebuje tych gier dla dziecka w zupełnie innym celu. Ja akurat jadąc z dzieckiem do dziadków na wakacje czy gdziekolwiek to trochę czasu spędzamy w samochodzie. Daje dziecku ipada montowanego do fotela i sobie mały ogląda bajki. Przynajmniej nie nudzi się 6h w samochodzie. Oprócz klocków zabaweczek to też jest czasem fajna forma zajecia czymś dziecka na godzinke

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

#10 OFFLINE   darkmatthew

Autor tematu
  • 209 postów
  • Telefon:LG P500

Napisano 02.05.2012 - 11:12

Ludzie ale może autor zupełnie potrzebuje tych gier dla dziecka w zupełnie innym celu. Ja akurat jadąc z dzieckiem do dziadków na wakacje czy gdziekolwiek to trochę czasu spędzamy w samochodzie. Daje dziecku ipada montowanego do fotela i sobie mały ogląda bajki. Przynajmniej nie nudzi się 6h w samochodzie. Oprócz klocków zabaweczek to też jest czasem fajna forma zajecia czymś dziecka na godzinke

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Dokładnie :)