• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
plejboj

Aero2 przyspieszyło! Symetryczne łącze LTE / 4G - 512/512kbps bez limitu transferu

33 postów w tym temacie

Nikt na android.com.pl o tym nie napisał, więc postanowiłem stworzyć temat (odbyło się to cichym echem więc postanowiłem o tym napisać). Od wczoraj, 10 maja zgodnie z umową użytkownicy BDI mogą się cieszyć jeszcze szybszym Internetem zupełnie za darmo. Moje spostrzeżenia umieściłem na swoim blogu: Darmowy Internet LTE/4G/

Czy słyszeliście wcześniej o BDI w Aero2?

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słyszeliśmy, słyszeliśmy ;)

Choć fakt, firma bardzo się stara, aby jej oferta i informacja o niej była "głęboko ukryta" i niewidoczna na pierwszy rzut oka. Szczerze mówiąc, nie jest to dziwne - 20 złotych kaucji za kartę SIM to jednak trochę za mało, aby taki biznes był bardzo opłacalny... ciekawe co będzie za kilka lat, jak konieczność zapewnienia darmowego dostępu już się zakończy i można będzie na tym zarabiać.

Dobrze, że przyśpiesza... niedobrze, że ciągle nie mam dobrego (czy nawet jakiegokolwiek) zasięgu Aero2 tam, gdzie bym go najbardziej potrzebował.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Firma już na tym zarabia, ponieważ BDI było warunkiem otrzymania koncesji na nowe częstotliwości, w tym LTE.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie nie świadczy płatnych usług. Niemniej, sądzę, że koncesja była tyle warta.

W różnych dziwnych miejscach, po których się obijam AERO powoli jest. I jest sporo lepsze od podstawowych ofert operatorów "z lejkiem".

Pakiety są nadal choro drogie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli dzięki czemu zarabiają? Może ktoś mi powiedzieć czy są nowe mapy z zasięgiem ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najczęściej są aktualizowane mapy Cyfrowego Polsatu. I tam chyba najłatwiej sprawdzić.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niech mi najpierw przyślą kartę zamówioną i opłaconą 26 stycznia, bo jak narazie to zwykli naciągacze

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serio to ma wysyłanie do 512kb/s ? :o

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie nie ma :) Przynajmniej tak donoszą w necie, u mnie zresztą też 256. Koncesja zobowiązuje ich "od - do" w down. Up jest mniej dookreślony.

I chyba na razie z tej furtki skorzystali.

@4r3k

Próbowałeś rozmów z BOK, reklamacji? Trudno z nimi idzie, ale karty ze stycznia już dawno wydane.... Trzeba się upomnieć o swoje.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Serio to ma wysyłanie do 512kb/s ? :o

Upload jest do 256 chyba:

post-84882-14255705379584_thumb.jpg

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.