• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
michal_ko

Nagrywanie filmu FULL HD powoduje zoom

20 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Kiedy przelonczymy nagrywanie na FULL HD to automatycznie mamy zbliżenie około 2x . Miałem tak na wszystkich orginalnych romach GB i 4.0.3 a na 4.0.4 imilki było normalnie bez zoomu. Da sie cos z tym zrobic ?

Edytowane przez michal_ko

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie nie. Tak samo jak nie da się zrobić zdjęć w formacie 16/9. Chociaż przyznam się szczerze, że jestem zaskoczony, że tak jak twierdzisz na innych romach nie ma tego przybliżenia bo myślałem, że z tym nie da się nic zrobić.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ktoś może po inżyniersku mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje? Ja mam tak samo. To nie może być zoom cyfrowy bo gdyby był to telefon musiałby nagrywać w HD x 2 :) Logicznym byłoby raczej, że jest odwrotnie.

Czy ktoś z ICSem może powiedzieć czy tak samo się dzieje i u nich? I chodzi mi głównie o użytkowników z samsungowskim romem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem aktualnie na KingDroid ICS 1.4 i przy nagrywaniu Full HD mam również przybliżony obraz

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Matryca w kamerze ma rozdzielczość 3264x2448 a nagrywanie w HD nagrywa tylko 1920x1080 czyli wycinek z tego co obejmuje kamera stąd to powiększenie.

Jakby miał nagrywać cały obraz z matrycy to by musiał przechwytywać 8Mpix i konwerterować na 2Mpix czego na pewno nie dałby rady

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to wygląda na to, że sprawa wyjaśniona ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a porównywał ktoś nagranie w 1080p i 720p , jak tak poszli na łatwiznę to może jednak lepsze jakościowo są 720p ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedopracowany program od kamery trzeba by to zgłosic do samsunga

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lepiej jak nagrywa w 1080p powiekszony niz mialoby byc mniej klatek.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie nie stanowi to żadnego problemu, a raczej zaletę...

Lepszy jest efekt nagrania w rozdzielczości 1080p niż 720p, to oczywiste.Osobiście, jestem ogromnie zadowolony z jakości nagrań Full HD (1080p) i myślę, że NOTE, jest sprzętem, który najlepiej rejestruje sekwencje video ze wszystkich smartfonów, obecnie dostępnych na rynku. Mam w domu kilka telefonów i wynik porównań jest jednoznaczny. Jest lepszy niż SGS2 i HTC One X, nie mówiąc już o mniej znanych smartfonach. Moje spostrzeżenie nie dotyczą SAMSUNGA Galaxy S3, bo ten sprzet, może jeszcze lepiej się spisywać.

---------- Post dołączono o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Niedopracowany program od kamery trzeba by to zgłosic do samsunga

Niedopracowany program? O czym mówisz Kolego? Widziałeś jak nagrywają telefony konkurencyjnych firm? Ja raczej podziękowałbym SAMSUNGOWI za to, że udostępnił użytkownikom, urządzenie, które rejestruje obraz i dźwięk, na tak wysokim poziomie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.