• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
matx132

niestety aplikacja została zatrzymana

6 postów w tym temacie

Witam,

otóż mam problem stworzyłem sobie program który podczas testowania w java eclipse ide działa poprawnie (tzn virtual device odpala dany program),

ale podczas próby otwarcia danej aplikacji w moim Note (android 4) jak i w galaxy II (android 2.3) wyskakuje tytułowy błąd.

Czym to może być spowodowane?. Czy może trzeba coś zmienić w ustawieniach przed wrzuceniem na tel?

Pozdrawiam,

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba wkleić tutaj log'a i czekać na pomoc.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a skąd mam wziąć logi z telefonu? bo nie wiem dokładnie

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak masz tel. spięty z komputerem na którym jest uruchomiony Eclipse, to logi znajdziesz w tym samym miejscu (tzw. DDMS), w którym pokazują się te z emulatora.

W doku android'a masz wszystko opisane.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a można te logi wyświetlić jakoś z NetBeans, jeżeli korzystam z emulatora?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinieneś mieć coś takiego: 'Window -> Output -> ADB Log'

Choć szczerze mówiąc, NetBeans nie polecam do programowania na Android, zdecydowanie lepszy, przynajmniej dla mnie jest eclipse.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.