• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
wmk3

Odblokwoanie modemow 3G dla pasma 900MHz AERO2

2 posty w tym temacie

Jeżeli ktoś posiada lub może będzie posiadał kartę SIM INTERNET pracującej sieci w paśmie 900MHZ może mieć problem z uruchomieniem w swoim modemie. Taką siecią jest AERO2. To że modem obsługuje pasmo 900 nie oznacza że połączymy się. Główna przyczyną jest zablokowanie owego pasma przez operatorów bo z nich nie korzystają. Tak jest np z modemami z sieci PLAY. Przedstawiam artykuł jak odblokować pasmo 900 w modemie i link do programu. Miałem napisać tutorial jak to zrobić ale jeszcze nie otrzymałem mojej karty SIM AERO2 więc zainteresowani muszą posilić się artykułem jak to zrobić. W andku nie ma wpisanego operatora internetu AERO2 więc będzie trzeba samemu to zrobić w opcjach połączenia 3G.

Strona Aero2 - Na czym polegają problemy z Huawei E169 - jdtech.pl

Program TopNetInfo http://www.sklepy.ehost.pl/top_netinfo.zip

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spora część nowych modemów nie jest już "zablokowana" - działa na oryginalnym oprogramowaniu Play na PC oraz na tablecie po skonfigurowaniu.

TopNet działa na PC i idealnie nadaje się do Aero - automatycznie wznawia połączenia po godzinie - innego programu chyba nie ma.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.