Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

puszek

Nawigacja ORANGE

Polecane posty

puszek   
Otrzymana reputacja: 0
puszek

Witam, mam nowy telefon z ORANGE nie zROOTowany. Jest na nim program Nawigacja ORANGE. Chciałbym z niej skorzystać ale coś nie działa - pisze, że mam nie wykupione mapy, a jak chce wykupić mapy (usługa Navifon chyba) to przychodzi sms zrwotny, że "Usługa niedostępna dla zlecającego"...

Co zrobić, żeby korzystać z tej nawigacji?

I czy jest jakaś nawigacja na mój tel, która GADA?? Bo mam jeszcze coś takiego jak poprostu "Nawigacja" Ale tam mi pokazuje tylko mapę, albo tekstowe komunikaty gdzie mam jechać...

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
m4teusz   
Otrzymana reputacja: 2
m4teusz

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
igi654   
igi654

A nie powinieneś przypadkiem mieć darmowej nawigacji Orange przez 30 dni? Ja dostałem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
patarek   
Otrzymana reputacja: 7
patarek

Tak jest taka opcja w Orange. Ale nie polecam. Ze względu na to iż następne miesiące używania tych map to wydatek 25 PLN miesięcznie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
GonzoG1   
Otrzymana reputacja: 1
GonzoG1

Jest to nawigacja NaviExpert - czyli online - wszystko przez internet i dodatkowo płatna i to nie mało.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kajot04   
Otrzymana reputacja: 21
kajot04
Jest to nawigacja NaviExpert - czyli online - wszystko przez internet i dodatkowo płatna i to nie mało.

bez przesady - dwuletnia subskrybcja licencja+transfer w Orange kosztuje 240 zł brutto. A w polsce nie ma lepszej i dokładniejszej nawigacji. Podkreślam - na Polske,.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
patarek   
patarek

I uwazasz ze placenie co rok za nawigacje 240 PLN jest ok? Wydaje sie mi ze to lekka przesada ze strony orange oczywiscie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kajot04   
Otrzymana reputacja: 21
kajot04
I uwazasz ze placenie co rok za nawigacje 240 PLN jest ok? Wydaje sie mi ze to lekka przesada ze strony orange oczywiscie.

dwuletnia - po pierwsze, po drugie licencja na nawigacje plus transfer dowolny - bez wzgledu na to czy uzyjesz w wakacje czy 360 dni w roku - czyli 120 brutto, netto 100 - dużo ? Większość licencji jest droższa, o ile mapa do czegos sie nadaje - droge Warszawa Gdańsk znajdę bez nawi, a małych miejscowościach inne nawigacje po prostu nie maja połowy danych - a ta tak, co warte też cos jest. No jasne, ze najlepsza nawigacja to taka co da się shackować i wgrać w telefon bez licencji - ale chyba nie o tym mówimy ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zagu   
zagu

No i w dodatku nie trzeba płacić za pobieranie map (przynajmniej tak zrozumiałem czytając opis nawigacji). Dzięki temu nie trzeba się bawić w aktualizacje map, a jedynie narzekać, że Orange nie zaktualizowało swoich ;)

Jedyny problem jest taki, że trzeba mieć włączony internet, i przy okazji pobierać już płatne dane androidowe...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
patarek   
patarek

Może i macie rację. Jeżeli chodzi o polskę.

Jeszcze tylko

Pakiet na 12 miesięcy

Netto

122,50 zł

Brutto

149,45 zł

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.