Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Głosownie w konkursie na Użytkownika Miesiąca

Zdjęcie
- - - - -

Nawigacja ORANGE

nawigacja orange

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   puszek

• 30 postów
  • Telefon:Sony Xperia sola

• Tablet:Pentagram TAB 8.5

Napisano 18 lipiec 2010 - 16:51

Witam, mam nowy telefon z ORANGE nie zROOTowany. Jest na nim program Nawigacja ORANGE. Chciałbym z niej skorzystać ale coś nie działa - pisze, że mam nie wykupione mapy, a jak chce wykupić mapy (usługa Navifon chyba) to przychodzi sms zrwotny, że "Usługa niedostępna dla zlecającego"...
Co zrobić, żeby korzystać z tej nawigacji?
I czy jest jakaś nawigacja na mój tel, która GADA?? Bo mam jeszcze coś takiego jak poprostu "Nawigacja" Ale tam mi pokazuje tylko mapę, albo tekstowe komunikaty gdzie mam jechać...

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   m4teusz

• 224 postów
  • Telefon:Nexus 4

• Tablet:iPad Mini

• Firmware:4.3

• Kernel:franco.Kernel

Napisano 18 lipiec 2010 - 17:15

http://forum.android...isplay.php?f=49

#3 OFFLINE   igi654

• 89 postów
  • Telefon:LG Swift

• Firmware:2.1

Napisano 18 lipiec 2010 - 22:19

A nie powinieneś przypadkiem mieć darmowej nawigacji Orange przez 30 dni? Ja dostałem.
iPod Nano 3g User
Ibanez RG 270 Owner
Guitar Player

#4 OFFLINE   patarek

• 259 postów
  • Telefon:OPOsek

• Tablet:Samsung Galaxy Note 10.1

Napisano 19 lipiec 2010 - 08:58

Tak jest taka opcja w Orange. Ale nie polecam. Ze względu na to iż następne miesiące używania tych map to wydatek 25 PLN miesięcznie.

#5 OFFLINE   GonzoG1

• 1949 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Firmware:CM11

• Kernel:ElementalX

Napisano 19 lipiec 2010 - 09:09

Jest to nawigacja NaviExpert - czyli online - wszystko przez internet i dodatkowo płatna i to nie mało.

#6 OFFLINE   kajot04

• 32 postów
  • Telefon:GT540

Napisano 21 lipiec 2010 - 14:54

Jest to nawigacja NaviExpert - czyli online - wszystko przez internet i dodatkowo płatna i to nie mało.

bez przesady - dwuletnia subskrybcja licencja+transfer w Orange kosztuje 240 zł brutto. A w polsce nie ma lepszej i dokładniejszej nawigacji. Podkreślam - na Polske,.

#7 OFFLINE   patarek

• 259 postów

Napisano 21 lipiec 2010 - 20:55

I uwazasz ze placenie co rok za nawigacje 240 PLN jest ok? Wydaje sie mi ze to lekka przesada ze strony orange oczywiscie.

#8 OFFLINE   kajot04

• 32 postów
  • Telefon:GT540

Napisano 21 lipiec 2010 - 22:48

I uwazasz ze placenie co rok za nawigacje 240 PLN jest ok? Wydaje sie mi ze to lekka przesada ze strony orange oczywiscie.

dwuletnia - po pierwsze, po drugie licencja na nawigacje plus transfer dowolny - bez wzgledu na to czy uzyjesz w wakacje czy 360 dni w roku - czyli 120 brutto, netto 100 - dużo ? Większość licencji jest droższa, o ile mapa do czegos sie nadaje - droge Warszawa Gdańsk znajdę bez nawi, a małych miejscowościach inne nawigacje po prostu nie maja połowy danych - a ta tak, co warte też cos jest. No jasne, ze najlepsza nawigacja to taka co da się shackować i wgrać w telefon bez licencji - ale chyba nie o tym mówimy ?

#9 OFFLINE   zagu

• 49 postów
  • Telefon:LG G2

• Tablet:PRESTIGIO MULTIPAD 7.0 ULTRA DUO

Napisano 22 lipiec 2010 - 07:35

No i w dodatku nie trzeba płacić za pobieranie map (przynajmniej tak zrozumiałem czytając opis nawigacji). Dzięki temu nie trzeba się bawić w aktualizacje map, a jedynie narzekać, że Orange nie zaktualizowało swoich ;)
Jedyny problem jest taki, że trzeba mieć włączony internet, i przy okazji pobierać już płatne dane androidowe...

#10 OFFLINE   patarek

• 259 postów

Napisano 22 lipiec 2010 - 09:37

Może i macie rację. Jeżeli chodzi o polskę.
Jeszcze tylko

Pakiet na 12 miesięcy
Netto
122,50 zł
Brutto
149,45 zł

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nawigacja, orange