Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zagłosuj i zgarnij gadżety Android.com.pl!

Zdjęcie
- - - - -

Nawigacja do pobrania ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Tail

• 4 postów
  • Telefon:GT540

Napisano 20.05.2012 - 20:35

Witam
Mam pewien problem. Otóż mam tablet GoClever I101 i odbiornik gps, ale w żadne sposób nie mogę znaleźć nawigacji do ściągnąć ani darmowej ani płatnej.
Wchodzę w market a konkretniej "Usługa market" wpisuje znane mi nazwy nawigacji i nic nie znajduje. Próbowałem pobrać apk na komputer i później za pomocą pendriva wrzucić na tablet ale też nie działa konkretniej robiłem tak z sygic ale nie mogłem włączyć nic prócz sygic downloadera.

Co dziwniejsze przynajmniej dla mnie na moim telefonie konkretniej LG GT540 tutaj już w "android market" (zastanawia mnie ta różnica) mam nawigacji bezliku. Trochę to dziwnie tym bardziej że telefon to jest andek 2.1 a tablet 2.2 albo 2.3 nie pamiętam.

Nie wiem co mam zrobić czy to jest wina softu czy co czy jak. Proszę o pomoc bo rodzice prosili mnie to żeby wgrał jakąś nawigacje ale nic nie mogę zrobić...

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   MrKkKmil

• 219 postów
  • Telefon:Galaxy S5

• Firmware:5.0

Napisano 21.05.2012 - 15:28

Stąd możesz ściągnąć Automapę.
Mój login pisany nosem: MrIKikiIKImil, nogą: Mr4KkKmil, uchem: KsNiLnio, głową: JN44UJujUJH&h uh7yik, palcami: MrKkKmil.

#3 OFFLINE   rtoip303

• 66 postów
  • Telefon:ZenFone 5 A500KL

• Tablet:Goclever Aries 70

• Firmware:4.4

Napisano 21.05.2012 - 19:04

Bezpłatny i można ściągnąć bezpłatnie 8 map jest https://play.google....et.osmand&hl=pl