• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
Tail

Nawigacja do pobrania ?

3 posty w tym temacie

Witam

Mam pewien problem. Otóż mam tablet GoClever I101 i odbiornik gps, ale w żadne sposób nie mogę znaleźć nawigacji do ściągnąć ani darmowej ani płatnej.

Wchodzę w market a konkretniej "Usługa market" wpisuje znane mi nazwy nawigacji i nic nie znajduje. Próbowałem pobrać apk na komputer i później za pomocą pendriva wrzucić na tablet ale też nie działa konkretniej robiłem tak z sygic ale nie mogłem włączyć nic prócz sygic downloadera.

Co dziwniejsze przynajmniej dla mnie na moim telefonie konkretniej LG GT540 tutaj już w "android market" (zastanawia mnie ta różnica) mam nawigacji bezliku. Trochę to dziwnie tym bardziej że telefon to jest andek 2.1 a tablet 2.2 albo 2.3 nie pamiętam.

Nie wiem co mam zrobić czy to jest wina softu czy co czy jak. Proszę o pomoc bo rodzice prosili mnie to żeby wgrał jakąś nawigacje ale nic nie mogę zrobić...

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Stąd możesz ściągnąć Automapę.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bezpłatny i można ściągnąć bezpłatnie 8 map jest https://play.google.com/store/apps/details?id=net.osmand&hl=pl

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.