• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
Haxy

Jak sprawdzic czy telefon jest nie uzywany?

5 postów w tym temacie

Witam wszystkich :)

Niedługo mam zamiar kupić Samsunga Galaxy S2, zależy mi na nowym nie używanym telefonie i stad moje pytanie.

Czy da się gdzieś w Androidzie po uruchomieniu takiego telefonu sprawdzić całkowity czas działania systemu, aby upewnić się ze na pewno był nie używany wcześniej?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma to najmniejszego sensu gdyż system można w każdej chwili łatwo zmienić. Kiedyś krążyły legendy o jakimś specjalnym liczniku, z którego serwis potrafi rzekomo odczytać historię telefonu. Ale ile w tym prawdy, nie wiadomo.

Najlepiej kupić w nieotwieranym pudełku. Kartoniki samsunga mają naklejkę, która zostaje przerwana w przypadku otwarcia.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak wiem, ale te w nieotwieranym pudełku czyli w sklepach kosztują o wiele więcej niż np. takie z allegro czy komisu ("nowy, nie używany, uruchomiony w celach sprawdzenia") :)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

masz gwarancje gdzie jest numer imei twojego telefonu

na gwarancji powinny byc dane telefonu nie wiem sam teraz jakie ale moze cos takiego jak data sprzedazy powinna byc...

jak byl uzywany to ile? dzien dwa?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wykrzyk.png Temat był już wielokrotnie omawiany.
Zanim zadasz pytanie użyj wyszukiwarki i zapoznaj się z tym, co już zostało napisane.
Zgodnie z regulaminem temat zostanie przeniesiony do kosza.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffff[/FAQ]
Temat, który należy przeczytać a następnie zadać W NIM pytanie jeśli nie znalazłeś odpowiedzi:
http://forum.android.com.pl/f166/kupno-nowego-sgs2-87608/

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.