Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

gdzie(u kogo) moge kupic milestone/droid 3 ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ONLINE   sudione

• 81 postów
  • Telefon:MOTOROLA DROID 3

Napisano 15.10.2012 - 23:15

..... zobacze jak przyjdzie czy bedzie problem czy nie ;)

To daj koniecznie znać jak będzie w Twoich rączkach i opisz wszystko co i jak!:) Czekamy na info z 1wszej ręki!:)
NOKIA 5510 -->> NOKIA 6800 -->> NOKIA 5510 -->> LG KS360 -->> NOKIA 5730XM -->> MOTOROLA DROID 3 by VERIZON
Liczy się tylko QWERTY!;)

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#22 OFFLINE   niko99

• 1044 postów
  • Telefon:Photon Q , MOTO X 2nd.

• Firmware:LOLLIPOP

• Kernel:3.0.101-g76dafe5

Napisano 12.11.2012 - 16:48

Hej,

wstepnie cos napisalem juz :)

http://forum.android...216/index2.html <- tutaj

ps. Sudione tak przy okazji wiesz na na stronie motoroli w specyfikacjach pisze ze i D3 i D4 obsluguje GLONASS ?

DROID3
GPS and location services 7
aGPS (assisted), stand alone GPS, eCompass, GLONASS
[SIGPIC][/SIGPIC]

#23 ONLINE   sudione

• 81 postów
  • Telefon:MOTOROLA DROID 3

Napisano 12.11.2012 - 20:20

Hehehe!:D .....ale "jajca-samurajca"!;) Byłem na tej stronie setki razy i tego nie zauważyłem.
Jedno mnie zastanawia, czy korzystanie z GLONASS'u jest zawsze, czy tylko za pomocą odpowiednich programów (np. nawigacji NAVMAX -> https://play.google....e=search_result ?
P.S. .....aleś mnie teraz niko załatwiłeś!:zabawa: ;) Chciałem z ręką na sercu uciekać na SAMSUNG'a Note 1-wszej generacji:
ZA:
- wielkość (potrzebuję coś dużego do sporych wycieczek rowerowych!)
- wsparcie sceny (ROM'ów zatrzęsienie-do wyboru do koloru)
- GLONASS
- ekran

PRZECIW:
- mam najlepszą klawiaturę QWERTY jaka powstała w komórce i wcale Ci nie zazdroszczę, że masz DROID'a 4!;P Nikt nigdy nie umieścił tylu znaków specjalnych na klawiaturze sprzętowej. Pisze się na tej komórce jak na zwykłej klawiaturze od kompa!:)
- idealnie się mieści w dłoni i w kieszeni w przeciwieństwie do Note'a
- świetne wykonanie + idealnie działający Gorilla Glass (do tej pory żadnej najmniejszej ryski!)
Chyba jeszcze poczekam, bo na dłuższe trasy rowerowe będę się wybierał od marca, a DROID chodzi jak rakieta i nie mam na co narzekać i ciężko mi się go pozbyć z czystym sumieniem!:)
P.S.2 Co myślisz o nowym ROM'ie z XDA o nazwie Minimoto -> [ROM - Stock-based] Minimoto v1.21 - Less is more. - xda-developers
P.S.3 Widziałeś, że można już do PHOTON'a Q włożyć inną kartę SIM? -> Long Awaited SIM Card Mod for the Photon Q – xda-developers
NOKIA 5510 -->> NOKIA 6800 -->> NOKIA 5510 -->> LG KS360 -->> NOKIA 5730XM -->> MOTOROLA DROID 3 by VERIZON
Liczy się tylko QWERTY!;)

#24 OFFLINE   niko99

• 1044 postów
  • Telefon:Photon Q , MOTO X 2nd.

• Firmware:LOLLIPOP

• Kernel:3.0.101-g76dafe5

Napisano 12.11.2012 - 21:54

Ale ja uwielbiam klawiature w D3 moim zdaniem jest lepsza niz w D4
a D3 to nadal moje oczko w glowie.. chyba to forum jest jednym z dowodow tej milosci :) i robilem / robie co moge by dac cos uzytkownika w momencie kiedy
motorola i nawet w momecie kiedy hashcode stracil zapal do tego telefonu.

Jesli chodzi o glonass to nie orientuje sie dokladnie ( ale widzisz jak zapamietuje wszystkie informacje jesli gdzies ktos cos wspomni ;) ehhe

W sprawie Photon'a tak sledzilem temat od poczatku, az do momentu ukaznia sie modyfikacji ( rozmowaliem nawet z CornholioGSM o tym by podjechac do niego z photon mieszka 400km od mojego miejsca zamieszkania to jakies 5 godzin i jestem u niego w domu :D)

Ale tak naprawde to doszedłem do wniosku ze photon to bedzie to samo co D4

ROM MINIMOTO - jestem na tak :D ( smialo mozna sprobowac zainstalowac sobie jako dodatkowy rom a i sprobowac podmienic plik z droma Settings.apk co chyba pozwoli miec wiekszosc opcji w PL :)
[SIGPIC][/SIGPIC]