Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

tommydj

Cała czarna obudowa GS2 + zagadka :)

Rozwiązany

tommydj   
Otrzymana reputacja: 0
tommydj

Witam.

Nabyłem kolejnego SGS2. ku mojemu zdziwieniu obudowa nie posiada srebrnych elementów :) Jest cała czarna. Nie wiedziałem że takie wersje w ogóle istnieją :P Ma ktoś tez taką wersje?

A na teraz ciekawostka.

nie wiem czy już to ktoś odkrył czy może jeszcze nie. Czy znacie sposób na zmianę podświetlenia ekranu nie wchodząc do ustawień ekranu i niekorzystając z jakichkolwiek aplikacji zewnętrznych ? :D:D

Pierwsza osoba która zgadnie otrzyma piwko :D

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MatiX   
MatiX

Tak, jest to sposób ze stock roma, niektórzy stosują ten myk w swoich modyfikacjach.

Przytrzymanie palca na belce i po chwili przesuniecie go plynnie rozjaśni nam lub ściemni wyświetlacz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
colorowy   
colorowy

Że jest cała czarna bez loga Samsunga to oznacza tylko że jest nie oryginalna :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tommydj   
tommydj

myslałem że ta zabawa dłuzej potrwa :P zgadłeś.

---------- Post dołączono o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

telefon był w zaplombowanym pudełku z salonu T-mobile... Wszystkie loga są tyle że elementy srebrne nie są srebrne tylko czarne :) Osobiście mi sie to bardziej podoba niż ze srebrnym :D A słowo "nieoryginalna" pisze się razem :P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
michal2klb   
michal2klb

Tak a jak wygląda ta wersja, możesz wrzucić fotki. Tak z ciekawości proszę :P

Witamy w gronie SGS2 :P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tommydj   
tommydj

Nie zapodam fotek bo nie mam na stanie cyfrówki żeby zrobić zdjęcia. A zrobić zdjęcie SGSa SGSem to raczej niemożliwe :P Poprostu zamiast srebrnej ramki dookoła obudowy i srodkowego przycisku jest ramka czarna :D Bardziej stylowo to wygląda.

A użytkownikiem SGS2 jestem już od 2 tygodni tyle że w ciągu 2 tygodni to już mój drugi SGS2 :P Wtajemniczeni wiedza dlaczego :P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
michal2klb   
michal2klb

f44582c9daf5a640m.jpg

Kolor przycisku jest inny ? Czyli logo Samsung pod głośnikiem jaki ma kolor ? :P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Patroy   
Otrzymana reputacja: 9
Patroy

Srebrną ramkę mają białe telefony, może twój poprzedni model był biały i stąd to zdziwienie? taki chrom na czarnym by wyglądał kiczowato

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tommydj   
tommydj

michal2klb: powiedzmy że podobnie to wygląda. Nie mówie że przycisk jest inny tylko ta wypukla ramka jest ciemna. A napisa samsung jest normalny - srebrny.

Patroy: co ty za głupoty gadasz?... Przecież na każdym filmiku na YT i na screenach widać że czarny GS2 ma chromowaną przednią ramke. Nie tylko biała wersja. A skoro Ty jesteś w T-mobile to może swiadczy że telefony z T-mobile takie są:) Tez masz czarną wersje bez chromowanej ramki?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Patroy   
Otrzymana reputacja: 9
Patroy

Na filmach zawsze jest jasno bo świecą światłem prosto w telefon albo kręcą pod oknem, jak się patrzy pod słońce na telefon to rzeczywiście ramka może się wydawać srebrna, poza tym wszedłem w google grafika i włączyłem pierwsze lepsze zdjęcie i też było czarne.

A telefon kupiłem w wolnej sprzedaży w sklepie.

galaxy-s-ii-a-1-slashgear.jpg

Tu masz zdjęcie robione w gorszym świetle i duże żebyś mógł się przyjrzeć że srebrny jest tylko tam skąd do chodzi światło

post-94539-14255705734306_thumb.jpg

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.