Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Cała czarna obudowa GS2 + zagadka :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#11 OFFLINE   tomasov

• 503 postów

Napisano 25 maj 2012 - 20:10

Bzdura!Ja posiadam wersję z czarną ramką a moi znajomi srebrną!Ku waszemu zdziwieniu występuje jeszcze jakby miedziana!

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#12 OFFLINE   tommydj

Autor tematu
  • 94 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S4

Napisano 25 maj 2012 - 20:14

widocznie trafił Ci sie taki sam egzemplarz. Bo ja na bank pierwszego GS2 miałem ze srebrną ramką skoro teraz przy drugim telefonie rzucilo mi sie w oczy że jest ciemna (inna)

A na tym zdjęciu widać że czarny GS2 ma chrom gdyż ramka błyszczy sie tak samo jak w galaxy S. A galaxy S na 200% ma chrom.
http://www.mobile-re.../high/live2.jpg

---------- Post dołączono o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

tomasov: no ja własnie mówie że bzdura. Typowa wersja ma srebrną ramke. A teraz trafił mi sie model co ma prawie całkowicie czarną :) Ale Patroy się kłóci :)

#13 OFFLINE   Patroy

• 710 postów
  • Telefon:Nexus 5

Napisano 25 maj 2012 - 20:19

To to widocznie muszą być bardzo wczesne wersje, ta ze zdjęcia nie ma nawet loga na obudowie, z pewnością nie są równolegle produkowane dwie wersje.

#14 OFFLINE   tommydj

Autor tematu
  • 94 postów

Napisano 25 maj 2012 - 20:25

Być może to wersja testowa dla redakcji była i dlatego brak loga. Ale to nie zmienia faktu że jest model czarny z ramką srebrną i ramką czarną ( o czym ja do dzis nie wiedziałem :P )

#15 OFFLINE   michal2klb

• 333 postów
  • Telefon:Galaxy S2

Napisano 25 maj 2012 - 20:32

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ja mam taką grafitową ramkę, w porównaniu do Star 2 :P Biała wersja Star 2 ma chyba jeszcze bardziej błyszczącą ramkę :P
[SIGPIC][/SIGPIC]

#16 OFFLINE   tommydj

Autor tematu
  • 94 postów

Napisano 25 maj 2012 - 20:35

michal2klb: to ja mam chyba dokładnie taką samą :P w słabym oświetleniu nie widać prawie różnicy miedzy kolorem tylnego i przedniego panela :)

#17 OFFLINE   michal2klb

• 333 postów
  • Telefon:Galaxy S2

Napisano 25 maj 2012 - 20:44

Ta chromowa z mobile review nie ma loga Samsung chyba :P Ciekawe jak wygląda jeszcze ta niby miedziana :P
[SIGPIC][/SIGPIC]

#18 OFFLINE   gaeilge

• 627 postów
  • Telefon:Samsung SM-N9005

• Tablet:Samsung GT-N8000

Napisano 25 maj 2012 - 20:47

zadziwiające... nie miałem pojęcia, że są czarne modele ze srebrną obwódką, widziałem tylko fotki z jaśniejszym "home". przez moje ręce przewinęło się prawie sto sztuk sgs2, od wczesnych serii (jeszcze z maja zeszłego roku) do ostatnich, wydawane dla różnych operatorów, produkowane w różnych miejscach (Korea, Chiny), ale każdy wyglądał tak samo. poza tym, że pierwsze sztuki made in korea miały źle spasowaną klapkę, to nie było żadnej różnicy. ramka rzeczywiście nie jest czarna tak jak tył, tylko (powiedzmy) bardzo ciemna grafitowa, ale różnicę widać wyraźnie dopiero w silnym niebieskim świetle (tzn. tym, które widzimy jako białe). w zwykłym świetle wygrywa raczej wrodzony męski "daltonizm"...
ciekawe co im po głowie chodzi, że robią różne "modele". może rzeczywiście są to serie produkowane pod konkretnych operatorów. a może nie mieli czarnych ramek w magazynie...

#19 OFFLINE   tommydj

Autor tematu
  • 94 postów

Napisano 25 maj 2012 - 21:03

widzisz... a ja byłem swiecie przekonany ze sa tylko srebrne ramki:P w zyciu nie myslałem ze sa tez te prawie czarne ramki :P człowiek sie uczy całe zycie :P

#20 OFFLINE   johnny1836

• 206 postów
  • Telefon:Galaxy S4 - I9505

Napisano 25 maj 2012 - 21:09

Co do rozjaśniania ekranu, to szczerze mówiąc nie znałem tego, co gorsza na ICS'ie chyba już tego nie ma, albo nie wiem jak mam to zrobić :P Próbowałem na wszystkie strony, nawet przywróciłem stockowego statusbara :D Da się na 4.0?

EDIT: OK, działa. Nie wpadłem na to, że nie może być ustawiona automatyczna jasność :D

Użytkownik johnny1836 edytował ten post 25 maj 2012 - 21:19
Udało sie :D

Dołączona grafika