Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Orange TV oraz wybrane programy w pantera 300.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Xender

• 325 postów
  • Telefon:Huawei Ascend P1 LTE

Napisano 31.05.2012 - 20:42

Biorę razr w tym abonamencie pantera za 89zł i mam tam coś co nazywa się pakiet TV, używa ktoś tego? Jak wrażenia?
Dokładnie interesują mnie takie kwestie:
-Czy poza tymi 24 kanałami można w jakiś wybrany sposób oglądać wybranego programy czy seriale "na żądanie"?
-Jak jest z transmisją danych, gdy mam ten pakiet TV i 1200min do oglądania to podczas transmisji dodatkowo pożera pakietowe dane? Gdy skoczy mi się pakiet zostanę poinformowany, usługa zostanie zablokowana czy po prostu będzie mi nabijać rachunek?
- Tutaj znalazłem aplikację do oglądania tego TV (wiem że można też przez www) Orange TV Player - aplikacje.orange.pl w jej opisie napisane jest o oglądaniu przez wifi, także z tego wyniki że aplikacja działa tylko z wifi- wydawało by się to dziwne gdy przez stronę można normalnie oglądać.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Freemind

• 1169 postów
  • Telefon:Motorola Moto G

• Firmware:4.4.2

Napisano 31.05.2012 - 21:37

Podpinam się pod kolege wyżej a od siebie dodam ,że orange tv player to stara i niefunkcjonalna aplikacja, nowa - telewizja tu i tam to zupełnie coś innego :) niebo a ziemia
Samsung i5700 Spica -> LG GT540 Swift -> LG Optimus One -> Sony Ericsson Xperia Neo V - > LG Optimus Black - > Sony Ericsson Xperia Arc S - > Motorola Razr -> Sony Xperia S -> LG P880 4X HD -> Sony Xperia TX -> Sony Xperia Z -> Huawei Ascend G510 -> Motorola Moto G

#3 OFFLINE   Xender

Autor tematu
  • 325 postów

Napisano 31.05.2012 - 22:00

Freemind nie dał byś rady sprawdzić przecież masz orange?

#4 OFFLINE   s_o_r_e_n

• 1326 postów
  • Telefon:Sony Xperia Z1

Napisano 01.06.2012 - 07:03

Ale to jak to jest z ta telewizja...na blogu rzecznika napisane było coś o możliwości oglądania euro:)

Wysłane z Motoroli Razr za pomoca Tapatalk

Trance is alive and kickin', baby!

#5 ONLINE   modoc

• 331 postów
  • Telefon:GT-I9100

Napisano 01.06.2012 - 07:23

Wszystkie mecze bedą dostępne live na platformie. A w abonencie pakiet tv to masz dostęp bez naliczania transferu i dodatkowych kosztów. Ja korzystam z aplikacji i przez wifi i 3g tylko wszystko zależy też jakie masz to połączenie bo streaming dostosowuje jakość do przepustowości.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

#6 OFFLINE   Freemind

• 1169 postów

Napisano 01.06.2012 - 09:54

Xender - nie mogłem sprawdzić bo oferte mam od 2 dni a od dzisiaj mam nowy okres rozliczeniowy - nie miałem internetu w razie gdyby mi jednak aplikacja nabijała transfer :)

Skoro nie nalicza transferu to super, pakiet tv troche słaby.. mamy tvn 24, turbo, meteo, style, orange sport, rebel tv, 4fun tv , pare zagranicznych oraz filmy typowo tvnowskie. Czy w panterze 300 pakiet tv jest za darmo na okres całego abo?
Samsung i5700 Spica -> LG GT540 Swift -> LG Optimus One -> Sony Ericsson Xperia Neo V - > LG Optimus Black - > Sony Ericsson Xperia Arc S - > Motorola Razr -> Sony Xperia S -> LG P880 4X HD -> Sony Xperia TX -> Sony Xperia Z -> Huawei Ascend G510 -> Motorola Moto G

#7 OFFLINE   Xender

Autor tematu
  • 325 postów

Napisano 02.06.2012 - 15:13

dodam że ten pakiet TV to 1200minut na miesiąc.
Poza tymi typowymi kanałami jest może jakiś kanał z serialami, wybranymi programami itp czy tylko te kanały które są dostępne na ich stronie?

#8 OFFLINE   maszeq

• 11 postów
  • Telefon:Milestone 2

Napisano 04.06.2012 - 12:25

mógłby ktoś podsumować wiadomości o pakiecie TV? równiez mam panterę za 89zł i zainstalowaną aplikację, ale dalej nurtują mnie kwestie naliczania minut/kilobajtów, płatności (wchodząc przez www.m.orange.pl wyświetla informację w rodzaju płatne 0,60zł / min - czy to nas dotyczy ?), ograniczeń (1200 minut miesięcznie, tak ?)

i jeszcze jedna sprawa: jak wygląda sytuacja z oglądaniem meczów Euro 2012 przy połączeniu 3G ? tak się składa, że na Boże Ciało wyjeżdzam na urlop w góry (w ośrodku będzie zasięg), i oczywiście chciałbym je obejrzeć, nawet na telefonie, ta usługa będzie dodatkowo płatna ? czy udostępnią ją w tej aplikacji ? poprosiłbym o jakiś link do wypowiedzi ze strony Orange w tej kwestii

Użytkownik maszeq edytował ten post 04.06.2012 - 12:36

#9 OFFLINE   kamcio1990

• 46 postów
  • Telefon:LG G2

Napisano 07.06.2012 - 13:36

Właśnie przed chwilą skończyłem rozmowę z konsultantką Orange, i powiedziała mi że usługa Pakiet TV w ofercie Pantera 300 i wyżej jest darmowa przez cały okres umowy, i przy tym nie są naliczane koszty transmisji danych z pakietu internetowego. Wczoraj testowałem tą aplikację, i na HSDPA TV online działa świetnie. Super jakość bez żadnych przycięć.

#10 OFFLINE   Freemind

• 1169 postów

Napisano 07.06.2012 - 14:30

Potwierdzam, świetna sprawa na euro i w ogóle. Nie można tego co prawda nazwać pełnoprawnym tv ale zawsze coś. Brakuje mi tu jeszcze transmisji w hd i podłączenia telefonu przez hdmi do tv :).