Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

Xender

Orange TV oraz wybrane programy w pantera 300.

12 postów w tym temacie

Biorę razr w tym abonamencie pantera za 89zł i mam tam coś co nazywa się pakiet TV, używa ktoś tego? Jak wrażenia?

Dokładnie interesują mnie takie kwestie:

-Czy poza tymi 24 kanałami można w jakiś wybrany sposób oglądać wybranego programy czy seriale "na żądanie"?

-Jak jest z transmisją danych, gdy mam ten pakiet TV i 1200min do oglądania to podczas transmisji dodatkowo pożera pakietowe dane? Gdy skoczy mi się pakiet zostanę poinformowany, usługa zostanie zablokowana czy po prostu będzie mi nabijać rachunek?

- Tutaj znalazłem aplikację do oglądania tego TV (wiem że można też przez www) Orange TV Player - aplikacje.orange.pl w jej opisie napisane jest o oglądaniu przez wifi, także z tego wyniki że aplikacja działa tylko z wifi- wydawało by się to dziwne gdy przez stronę można normalnie oglądać.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpinam się pod kolege wyżej a od siebie dodam ,że orange tv player to stara i niefunkcjonalna aplikacja, nowa - telewizja tu i tam to zupełnie coś innego :) niebo a ziemia

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Freemind nie dał byś rady sprawdzić przecież masz orange?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to jak to jest z ta telewizja...na blogu rzecznika napisane było coś o możliwości oglądania euro:)

Wysłane z Motoroli Razr za pomoca Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystkie mecze bedą dostępne live na platformie. A w abonencie pakiet tv to masz dostęp bez naliczania transferu i dodatkowych kosztów. Ja korzystam z aplikacji i przez wifi i 3g tylko wszystko zależy też jakie masz to połączenie bo streaming dostosowuje jakość do przepustowości.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Xender - nie mogłem sprawdzić bo oferte mam od 2 dni a od dzisiaj mam nowy okres rozliczeniowy - nie miałem internetu w razie gdyby mi jednak aplikacja nabijała transfer :)

Skoro nie nalicza transferu to super, pakiet tv troche słaby.. mamy tvn 24, turbo, meteo, style, orange sport, rebel tv, 4fun tv , pare zagranicznych oraz filmy typowo tvnowskie. Czy w panterze 300 pakiet tv jest za darmo na okres całego abo?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dodam że ten pakiet TV to 1200minut na miesiąc.

Poza tymi typowymi kanałami jest może jakiś kanał z serialami, wybranymi programami itp czy tylko te kanały które są dostępne na ich stronie?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

mógłby ktoś podsumować wiadomości o pakiecie TV? równiez mam panterę za 89zł i zainstalowaną aplikację, ale dalej nurtują mnie kwestie naliczania minut/kilobajtów, płatności (wchodząc przez www.m.orange.pl wyświetla informację w rodzaju płatne 0,60zł / min - czy to nas dotyczy ?), ograniczeń (1200 minut miesięcznie, tak ?)

i jeszcze jedna sprawa: jak wygląda sytuacja z oglądaniem meczów Euro 2012 przy połączeniu 3G ? tak się składa, że na Boże Ciało wyjeżdzam na urlop w góry (w ośrodku będzie zasięg), i oczywiście chciałbym je obejrzeć, nawet na telefonie, ta usługa będzie dodatkowo płatna ? czy udostępnią ją w tej aplikacji ? poprosiłbym o jakiś link do wypowiedzi ze strony Orange w tej kwestii

Edytowane przez maszeq

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie przed chwilą skończyłem rozmowę z konsultantką Orange, i powiedziała mi że usługa Pakiet TV w ofercie Pantera 300 i wyżej jest darmowa przez cały okres umowy, i przy tym nie są naliczane koszty transmisji danych z pakietu internetowego. Wczoraj testowałem tą aplikację, i na HSDPA TV online działa świetnie. Super jakość bez żadnych przycięć.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam, świetna sprawa na euro i w ogóle. Nie można tego co prawda nazwać pełnoprawnym tv ale zawsze coś. Brakuje mi tu jeszcze transmisji w hd i podłączenia telefonu przez hdmi do tv :).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.