Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Wysyłanie SMS-ów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Maciejka

• 197 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy i5700, Sony Ericsson Xperia Arc S

Napisano 28 lipiec 2010 - 19:07

Witam.
Jestem świerze upieczonym szczęściarzem Samsunga i5700. Mam problem z wysyłaniem wiadomości SMS do znajomych gdy napiszę i wyślę to wyskakuje mi komunikat "Nie wysłano wiadomości " i każe mi przejść do napisanej wiadomości by ponowić próbę (robiłem tak ze 100 razy i nadal nic nie działa). Za wytłumaczenie mi co mam zrobić wielkie Bóg zapłać.:!::!::!: a:x

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 Gość_Cachorro_*

Napisano 28 lipiec 2010 - 20:47

sprawdź numer centrum wiadomości jak nie to wipe

są już takie tematy na forum.

PS: a na koncie coś masz ;D?

#3 OFFLINE   Maciejka

Autor tematu
  • 197 postów

Napisano 29 lipiec 2010 - 09:02

Co takiego mam bo jestem nowy na tm forum i zabardzo nie znam się tutaj i wogóle na anroidzie. I powiec mi co to znaczy wipe, a i zapomniałem dodać że jestem w era tak tak. Gdzie jest to centrum wiadomości

#4 OFFLINE   zakk87

• 1906 postów
  • Telefon:E960, A820, Lumia620

• Sieć:Play

• Firmware:Android 5.1

• Kernel:stock

Napisano 29 lipiec 2010 - 11:59

ja miałem kolego to samo, po ponownym uruchomieniu smsy się wysyłały, a na androidzie 2.1 już te problemy nie występowały...

#5 OFFLINE   gotrunks

• 1405 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Firmware:JPU+root

Napisano 29 lipiec 2010 - 12:57

Na A1.5 od Ery nie miałem ustawionego centrum wiadomości, w aplikacji sms rozwijasz menu klawiszem, w ustawieniach aplikacji sms jest numer do centrum wiadomości trzeba ustawić jak nie ma.

#6 OFFLINE   Maciejka

Autor tematu
  • 197 postów

Napisano 29 lipiec 2010 - 14:02

Ja telefon kupiłem już z 2.1 androidem. także jestem mocno zielony w tym temacie więc mi wytłumaczcie to krok po kroku. troszkę po szperałem i mam napisane w SMS/MMS>Ustawienia>centrum wiadomości i tu jest podany numer tego centrum. To ja już nie wiem czemu nie chce wysyłać

#7 Gość_Cachorro_*

Napisano 29 lipiec 2010 - 14:53

znajdź na stronie ery ten numer (niestety nie poszukam ci go bo jadę na necie komórkowym obecnie i każdy mb się liczy ;p) i porównaj czy jest taki sam. Jeśli jest taki sam a dalej się nie da wysyłać sprawdź czy masz środki na koncie.
Jeśli masz i dalej się nie da zrób wipe. Co to? zapraszam do faq rozpisywał się nie będę.
Wykonasz to włączając telefon kombinacją klawiszy (ciszej + zielona słuchawka + czerwona słuchawka) jak pojawi ci się taki trójkącik to potwierdź (bodajże tym klawiszem na lewo od strzałek (d-pad))
pamiętaj tylko że wyczyści to wszystkie dane w telefonie (nie ruszy karty sd) więc zrób kopię kontaktów na gmaila (synchronizacja) itp. abyś potem nie płakał...

popraw nazwę tematu na zgodną z punktem 2.2 regulaminu forum bo poleci do kosza... 2 raz zwracam uwagę...

#8 OFFLINE   Maciejka

Autor tematu
  • 197 postów

Napisano 29 lipiec 2010 - 16:16

ehh ten numer jest raczej ten sam bo miałem go na sterej nokii e50. zrobiłem wipe ale nic a z tą ostatnią propozycją te nie wiem jak to zrobić

Użytkownik Maciejka edytował ten post 29 lipiec 2010 - 16:22

#9 Gość_Cachorro_*

Napisano 29 lipiec 2010 - 19:00

chodzi ci o zmianę nazwy tematu? zaawansowana edycja 1 postu ;p wgraj nowy rom odinem.

#10 OFFLINE   Maciejka

Autor tematu
  • 197 postów

Napisano 30 lipiec 2010 - 10:17

Mi cały czas chodzi o mój telefon. Zrobiłem wipe telefon do centrum wiadomości takki jak jest, macie jeszcze jakieś pomysły???? A nie wiedzie czy może w punkcie ery mogli by mi to zrobic. Bo chyba może mam felerny telefon.

---------- Post dołączono o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

można cofną ten temat bo telefonowi coś się potyrtało więc dzięki za pomoc ale telefonik nie poluił mnie za pierwszym razem :P
Wielkie dzięki fufus masz u mnie piwo