Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

admsky

Samsung galaxy y s6102 duos - ogólna dyskusja.

31 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam,

Czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada wymieniony w tytule telefon? Jeśli tak czy mógłby się podzielić opinia o tym modelu?

Czy 823 mhz i 300 mb ramu to nie za mało do zapewnienia płynnego funkcjonowania?

Edytowane przez admsky

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam dostęp do zwykłego Galaxy Y, który ma takie same parametry jak Duos. Powiem, że jestem zaskoczony szybkością działania pulpitu i mało wymagających aplikacji (przeglądarka www, mapy Google). Co do gier to grałem na nim w Angry Birds oraz Angry Birds Space i muszę powiedzieć, że wczytywanie gry trochę trwa, ale już sama gra jak się wczyta to działa płynnie. Jedynie co mi przeszkadza w tym telefonie to za mała rozdzielczość ekranu, ponieważ widać piksele, co w Dous z racji większego ekranu o 0,14" będzie jeszcze bardziej widać.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez sie szykuje na s6102, desire v o niebo lepszy - wiadomo, ale cena... czy mozesz napisac jak prezentuje sie te 256K na ekranie Galaxy Y w porownaniu z pelna paleta ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W porównaniu do Desire Z jest różnica w jakości wyświetlania obrazu, ale to dlatego, że HTC posiada Super LCD a Samsung zwykłe TFT. Mnie jednak najbardziej przeszkadza piksele, które podczas czytania tekstu czy oglądania zdjęć są widoczne. Dla porównania Sony Ericsson Xperia X8 przy 3" posiada ekran w rozdzielczości 480x320, gdzie piksele bardzo słabo widać.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam od kilku dni duosa bardzo fajny smarcik.

Co brakuje to brak możliwości podłączenia zestawu słuchawkowego.

I niestety nieraz się wiesza.

Automapa śmiga ekstra

Radio oryginalne kiepskie jak wgram inne radyjko to napisze.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to "brak możliwości podłączenia zestawu słuchawkowego" ??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

dosłownie,jak podłączysz zestaw to ledwo słychać muzykę ,mikrofon nie działa-w wejściu słuchawkowym,w usb nic nie działa .Praktycznie oznacza to dla mnie jako ze muzyki słucham jeżdżąc na rowerze ze trzeba wziąć fonik do ręki jak ktoś dzwoni odebrać i tak gadać na motocyklu trzeba się zatrzymać.W poprzednim duosie 7722 zestaw podłączałem do usb.Powinno mnie zastanowić brak słuchawek w wyposażeniu przy zakupie.

Wracając do radia firmowego to po paru minutach spadają niskie i wysokie tony i potem mogą wrocić ale nie muszą.

Może wiecie gdzie zassać dobre radyjko fm (nie internetowe)

Ostatnio zauwarzyłem że będąc inicjatorem do nr stacjonarnego po zakończeniu rozmowy telefon się wiesza i nic nie można zrobić(ciemny ekran) ,uznałem że rozmowa została zakończona i odłożyłem.Jakie było moje zdziwienie jak po 57minutach chciałem zadzwonić a tam rozmowa w trakcie czas poł to 57min.Piszcie o podobnych faktach być może nie tylko ja mam problem

Edytowane przez mpawcio

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jakiej firmy zestaw słuchawkowy podłączasz?? Musi to być zestaw od Samsunga, bo inne firmy nie działają. To samo mam na i9003 - zestaw od SE nie działa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do usb podłączałem od samsunga a do jeck 3,5mm od nokii

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jak działają zwykłe słuchawki ? nie ma problemu z odtwarzaniem muzyki ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.