Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Jak złamać blokadę dostępu ?

a73 blokada kropki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   pawmi

• 3 postów

Napisano 17.06.2012 - 11:07

Witam

mam problem z odblokowaniem tableta. Mój syn dostał go jako prezent i zablokował go blokadą "na kropki". Hasło do gmaila jest nie do odzyskania bo ten kto zakładał to hasło go nie pamięta. Nie mogę przeprowadzić aktualizacji systemu (zgodnie z procedurą z tego forum) bo podczas podłączenia tabletu do kompa nie wykrywa się nowy sprzęt.

Ma ktoś jakiś pomysł ???

Z góry dzięki.

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   chipo608

• 14 postów
  • Telefon:E66, P970, LG 4xHD

• Tablet:A73

• Firmware:Fabryczne

Napisano 17.06.2012 - 12:43

ale po uruchomieniu system normalnie się ładuje i po załadowaniu prosi o odblokowanie pin-em?

#3 OFFLINE   Bo-lerro

• 690 postów
  • Telefon:Asus Zenfone 5

• Firmware:ZenUI :)

Napisano 17.06.2012 - 13:37

Odzyskać hasło do Google, przy pomocy "Zapomniałem hasła", zrestartować je, wprowadzić swoje nowe, wpisać je w tablecie i profit? :D
.

#4 OFFLINE   chipo608

• 14 postów
  • Telefon:E66, P970, LG 4xHD

• Tablet:A73

• Firmware:Fabryczne

Napisano 17.06.2012 - 14:22

aby zresetować hasło trzeba mieć ustawione pytanie pomocnicze, albo znać adres pomocniczy. jeśli tych informacji się nie posiada to w dalszym ciągu do google nie da się zalogować :) ale chyba nie o to chodzi pytającemu, bo przecież jeśli nie może zalogować się do google to może przywrócić ustawienia fabryczne tabletu ustawiając sobie inne konto.

#5 OFFLINE   pawmi

Autor tematu
  • 3 postów

Napisano 17.06.2012 - 19:54

nie mogę przywrócić ustawień fabrycznych - jak to zrobić ustawiając sobie inne konto w googlach???
Tablet startuje tylko do ekranu z kropkami albo prosi o odblokowanie przy pomocy maila i hasła...

---------- Post dołączono o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

aby zresetować hasło trzeba mieć ustawione pytanie pomocnicze, albo znać adres pomocniczy. jeśli tych informacji się nie posiada to w dalszym ciągu do google nie da się zalogować :) ale chyba nie o to chodzi pytającemu, bo przecież jeśli nie może zalogować się do google to może przywrócić ustawienia fabryczne tabletu ustawiając sobie inne konto.

no wlasnie o to chodzi...

#6 OFFLINE   caezar25

• 101 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Ace

Napisano 17.06.2012 - 20:51

Wykonaj aktualizację oprogramowania tak jak jest opisane na stronie producenta. Musisz najpierw (z tego co pamiętam) odpalić aplikację, podłączyć tablet (trzymając wciśnięty mikrofon) i zaintalować go. Potem znowu opalić to co się wypakuje i znów wcisnąć mikrofon. Powinna zaskoczyć aktualizacja i tablet dostanie wipe'a.

#7 OFFLINE   pawmi

Autor tematu
  • 3 postów

Napisano 17.06.2012 - 21:58

Tak właśnie zrobiłem...wielke dzieki za wszystkie odpowiedzi....Naprawilem...uff....ale muszę coś dopisać. Mam w domu 1 komputer stacjonarny, dość stary. 1 laptop 3 letni dość dobry jak na swój wiek ale tablet moglem tylko naprawić przez Netbook Toshiby z tamtego roku. Więc nie każdym sprzętem da się naprawić najnowsze nowinki techniczne...

Pozdrawiam.

Użytkownik pawmi edytował ten post 17.06.2012 - 22:04

#8 OFFLINE   Butcher696

• 1729 postów
  • Telefon:Xperia Neo V

Napisano 17.06.2012 - 23:32

Może dlatego że stary pc ma USB 1.0 lub 1.1 a do operacji wymagany jest minimum USB 2 :D. Tu nie ma zależności czy stary czy nowy pc

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: a73, blokada, kropki