Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A czy Ty już zagłosowałeś?

Zdjęcie
- - - - -

Porównanie internetowych ofert bankowych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   fishu_pike

• 647 postów
  • Telefon:G3

• Firmware:stock

• Kernel:stock

Napisano 18.06.2012 - 17:38

Witam, nadszedł czas by w końcu zebrać się do założenia konta bankowego. Zależy mi by było w pełni darmowe, a pieniądze sobie na nim tylko leżały. Jednak wiadomo - im lepsze to tym bardziej pożądane. Moja kobieta ma konto w Deutsche Banku (strona inter gdzieś nieaktywna). A dokładnie nazywa się DBnet. Wszystko darmowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, prowadzenie karty też, pod warunkiem że dokonało się jedną transakcję w ciągu miesiąca.
Drugi bank który mam na celowniku to Alior Sync. Alior Sync Jest to stosunkowo nowa oferta i ciekawe jak tutaj jest z opłatami. Kusi tutaj zbliżeniówka, czy 5% zwrotu za zakupy w necie. Jednak obiłem się o komentarz gdzieś, że tutaj prowadzenie karty jest darmowe, ale po roku czasu trzeba wykonać transakcje na sumę 1,5k bo inaczej jest potrącana opłata. Czy to prawda?

za wszystkie wypowiedzi będę bardzo wdzięczny ;) Pozdrawiam!

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Mistic92

• 1457 postów
  • Telefon:spica, nexus 4,lg g3

• Tablet:Był Anus TF101 32gb

• Firmware:CM 7/Stock 5.0.1/5.0

Napisano 19.06.2012 - 11:39

Najlepiej skontaktuj się z konsultantem alior sync.
https://www.sync.pl/...tual-department
"Eh, kolejny temat typu 'kupilem gow*o i smierdzi, pomuszcie'".
"Kto nie posiadał Spicy, ten nigdy w pełni nie doceni możliwości dzisiejszych smartfonów"
-Frosty

#3 OFFLINE   drozdaxxx

• 4158 postów
  • Telefon:Redmi 1S & iPhone 3GS

• Tablet:Amoi Q50

Napisano 19.06.2012 - 11:59

Ja mam w mbanku . Jedyna opłata jaka jest pobierana to 2zł za kartę , ale jak się zrobi zakupy za łączną kwotę min.100zł w ciągu miesiąca , to opłaty nie ma . Bankomatów jest dużo , i można sobie z takich euronetów wybierać kasę , które są właściwie w każdym markecie. Poza tym bardzo łatwo robi się przelewy , wszystkie transakcje potwierdza się kodem otrzymanym na telefon komórkowy. Wpłacać pieniądze można w wpłatomatach mBanku lub multibanku.
"Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx

#4 OFFLINE   mario_iwan

• 270 postów
  • Telefon:HTC One

Napisano 19.06.2012 - 13:56

Także mogę polecić mbank. Zwykle nie wydaje w miesiącu 100 zł, ale 2 złote jakoś da się przeżyć :P
Poza tym oni chyba też już mają zbliżeniowe karty. (nie jestem pewny, ale chyba tak)
A więc, na początku stworzyłem Ziemię...

#5 OFFLINE   Kris

• 1185 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Note Edge

• Tablet:Asus T100TA - Łindołs :)

• Sieć:Red Bull Mobile

• Firmware:5.0.1

Napisano 19.06.2012 - 22:37

A ja polecę ING, prowadzenie konta 0zł, wydanie karty 0zł (po kradzieży/zgubieniu nowa karta też 0zł), wszystkie bankomaty w kraju 0zł, jedyne co może kosztować 7zł, to karta o ile nie zrobi się płatności kartą na 100zł w skali miesiąca (jedno tankowanie lub zakupy w sklepie).

#6 OFFLINE   fishu_pike

Autor tematu
  • 647 postów
  • Telefon:G3

• Firmware:stock

• Kernel:stock

Napisano 19.06.2012 - 22:45

Dziękuje za wszystkie opinie. Lecz nie uważacie, że oferta Deutsche Banku nie jest atrakcyjna? Wypłaty ze wszystkich bankomatów w polsce 0zł, przelewy darmowe i w dodatku nie trzeba wykonywać transakcji na sumę 100zł, tylko na obojętnie jaką wartość i wtedy też prowadzenie karty 0zł. W sumie to tutaj żadnych opłat nie widzę.
Testuje ktoś tego nowego aliora?

by stone..
[url=http://mowned.com/fishu_pike]Dołączona grafika[/URL]

#7 OFFLINE   sensimilla

• 50 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S4

Napisano 22.06.2012 - 15:30

posiadam konto w Alior Sync bardzo fajny panel zarządzania dużo możliwości konfiguracji logowania ja posiadam mobilne tokeny i jest to bardzo fajna opcja
10 przelewów natychmiastowych za free, darmowe całkowicie konto żadnych opłat