Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

baggus

Karty płatnicze działające z Google Wallet

Polecane posty

Gość Jukon   
Gość Jukon

Może ktoś potwierdzić czy karta internetowa(wirtualna) BZ WBK działa? Są sprzeczne opinie i nie chciałbym zakładać konta w ciemno. Ktoś ma taką kartę i powiązał ją z CheckOut'em?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
HarryRobinson   
Otrzymana reputacja: 0
HarryRobinson
Może ktoś potwierdzić czy karta internetowa(wirtualna) BZ WBK działa? Są sprzeczne opinie i nie chciałbym zakładać konta w ciemno. Ktoś ma taką kartę i powiązał ją z CheckOut'em?

Karta internetowa w BZ WBK - tyle ze nie znalazlem je jw aktualnej ofercie - ale to prepaid i nie wymaga zakladania konta . Przedzwon do banku na calodobowa infolinie to ci powiedza ktory prepaid jest do platnosci przez internet.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rzęsor   
rzęsor
moon710   
moon710

Karta wirtualna visa ING Bank Śląski, działa doskonale.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
malotka   
malotka

Karta z PKO BP, z logiem "visa" nie działa :(

Przejdę się w najbliższych dniach i zadziałam coś, zobaczymy czy dadzą nową, czy zrobią coś z obecną.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adamtg   
adamtg

Dzisiaj byłem w PKO. Mam tam konto super student i kartę VISA (dodawaną do tego konta domyślnie). Musiałbym wyrobić srebrną kartę, ale musiałbym mieć stały dochód, albo na któregoś z rodziców.

Podsumowując karta VISA w PKO dla konta Super student nie obsługuje płatności internetowych, czyli np Google checkout .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
woitas   
woitas

podobnie jak poprzednikom, także i u mnie działa visa elektron z mbanku

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piciamat   
piciamat
Dzisiaj byłem w PKO. Mam tam konto super student i kartę VISA (dodawaną do tego konta domyślnie). Musiałbym wyrobić srebrną kartę, ale musiałbym mieć stały dochód, albo na któregoś z rodziców.

Podsumowując karta VISA w PKO dla konta Super student nie obsługuje płatności internetowych, czyli np Google checkout .

U mnie to samo, Superkonto Student, (Super!...), Visa Classic.

Sam też przed chwilą byłem w PKO i niestety potwierdzam - kobieta zaoferowała mi założenie konta kredytowego, całkiem opłacalnego - jeżeli wydałbym co najmniej 200zł miesięcznie, nie poniósłbym kosztów prowadzenia konta, czy coś w tym stylu:facepalm1:

Jasne, założę sobie żeby kupić raz w miesiącu appsa za 5zł...

Wychodząc z banku pierwsza myśl - gdzie jest oddział mbanku? Założę sobie tam konto, jeżeli nie ma z tym problemu albo zadowolę się jakimś prepaid'em...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Camis   
Otrzymana reputacja: 2
Camis

Wychodząc z banku pierwsza myśl - gdzie jest oddział mbanku? Założę sobie tam konto, jeżeli nie ma z tym problemu albo zadowolę się jakimś prepaid'em...

Ja polecam albo bzwbk <30 lat, albo właśnie konto w mBanku. ;)

Jeśli masz powyżej 30 lat to w bzwbk jest jeszcze konto24.pl tez darmowe.

W obu przypadkach karta + konto za free.

Najlepiej wziąć kartę prepaid w bzwbk:

http://indywidualni.bzwbk.pl/karty/przedplacone-pre-paid/z-doladowaniem/visa/karta-przedplacona-z-doladowaniem.html

http://indywidualni.bzwbk.pl/karty/przedplacone-pre-paid/z-doladowaniem/visa-premium/karta-przedplacona-z-doladowaniem-premium.html

Nie trzeba nic podpisywać itp.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piciamat   
piciamat

Damn, jak byłem w banku mogłem się zapytać, ale może ktoś z Was się orientuje...

Z tego co wiem, ogólnie w PKO BP dostępna jest Visa Electron - w innych bankach z Electronem działa Google Checkout, a tak gdybym sam spróbował wymienić kartę na taką? Miałoby szansę to działać?

Przy okazji PayWave'a bym miał:rolleyes:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.