• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
kacio25

telefon nie chce się włączyć problem z kartą sim

Pytanie

Napisano (edytowane)

dziś chcę włączyć telefon i cały czas się restartuje przy samsung galaxy s plus i9001 i po 2 sekundach gaśnie ekran po chwili znów się włącza i tak cały czas

może być to spowodowane wgrywaniem romów bez usunięcia karty sim?

mam karte sim z playa

proszę o pomoc ?

teraz mam zwykły czysty soft samsunga bez rota i modyfikacjii

Edytowane przez kacio25

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

• 0
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
hkkhkhkhkhkkhk[/WARNT]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

To na pewno nie ma związku z karta sim.

Najpierw zrób wipe jak nie pomoże to wgraj rom od nowa

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

ale jak wyjmę karte sim to normalnie się włącza telefon jak mam włożoną karte sim i chcę włączyć recovery to pisze coś takiego RAMDUMP MODE,Cause:Force Upload co mam robić

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Recovery włącza się vol up i power.

Może masz uszkodzoną sim, na pewno nie jest uszkodzona przez modyfikowanie telefonu

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

już tak miałem kilka razy tylko z innym telefonem galaxy 3 rozwalił mi 5 kart sim a z tym że nie chce mi się włączyć telefon jeszcze nie miałem wiem jak się włącza recovery ale nic to nie daje na innych kartach sim starych działa normalnie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

To ewidentnie ta jest kaput (sprawdzałeś ją w innym telefonie?).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

@kacio25

jak Ci włącza RAMDUMP MODE to zrób tak mam tak samo ;)

włącz tel ale nie przytrzymuj od razu klawiszy do recovery odczekaj aż chwilę by wyświetli się napis SAMSUNG i dopiero przytrzymaj vol up i power powinno się włączyć u mnie tak się uruchamia.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Skoro piszesz, że inne działają to w najgorszym wypadku czeka Cię wycieczka po duplikat, zapłacisz parę złotych.

A tą spróbuj włożyć w jakiś stary wynalazek - typu nokia 3310, może uda się chociaż kontakty odzyskać.

Wydaje mi się, że duplikat to rozsądne wyjście.

Ale i tak nie wiem jak udało Ci się rozwalić tyle kart SIM telefonem ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
@kacio25

jak Ci włącza RAMDUMP MODE to zrób tak mam tak samo ;)

włącz tel ale nie przytrzymuj od razu klawiszy do recovery odczekaj aż chwilę by wyświetli się napis SAMSUNG i dopiero przytrzymaj vol up i power powinno się włączyć u mnie tak się uruchamia.

On złe przyciski naciska: naciska vol up home i power

A powinien tylko vol up i power

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

na innym telefonie jaka jest stara nokia jakaś tam pisze że brak usługi a normalnie powinien być zasięg bo mieszkam w mieście

---------- Post dołączono o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

dobra kit z tą kartą nic nie miałem na kącie to kupię nową i będzie git

dzięki za odpowiedź temat do zamknięcia

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.