Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

mst

Paranoid Android - tabletofon

Rozwiązany

mst   
Otrzymana reputacja: 2
mst

Testował ktoś ten wynalazek? [19-06-12][ROM] PARANOIDANDROID HD2 [v1.4a][TABLET/HYBRID][CM9][A2SD][tytung_HWA_r3] - xda-developers

Interesuje mnie czy działa to stabilnie? Na razie robię pewien projekt aplikacji więc nie mogę eksperymentować oftem.

Filmik jest z galaxy nexus ale pokazuje możliwości tego wynalazku.

HD2:

Najbardziej podoba mi się to, że można na bieżąco np dla przeglądarki www zmienić DPI tak by wyglądała jak na tablecie lub jak na telefonie :cool: Samo menu wygląda super w tej tabletowej wersji i myślę, że jest to nieco lepszy projekt niż ten tabletowy rom co kiedyś pokazano i był ciężki w użytkowaniu.

Edytowane przez mst

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RuMad?   
Otrzymana reputacja: 0
RuMad?

Hej,

testuje go od miesiaca i po prostu cudo. Praktycznie na kazdym romie bawilem sie z DPI w bulid.prop i nie ma porownania bo tutaj aplikacje dostaja wersje tabletowe (YouTube to bajka). Wszystko chodzi stabilnie, moze raz zaliczylem auto roobot. Mam za to problem z iloscia miejsca na dysku, to moj pierwszy rom z ICS, wiec pewnie cos spieprzylem przy formatowaniu karty SD. Jezeli mozesz to prosze spojrzyj na ostatni post w

Need Help with HD2 storage/Partitioning - xda-developers

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mst   
mst

Zwykle same apki na sd-ext nie wystarczają. Z doświadczenia wiem, że trzeba tam również przenieść cache aplikacji.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kfuck   
kfuck

Używam tego romu od miesiąca (ver 1.1a) perfect to on nie jest, ale daje rady. Mam czasami restarty jak wejdę w opcje jakiejś aplikacji i próbuję coś zmienić (po restarcie dana opcja zazwyczaj działa). czasami nie działają apki to trzeba roboot-a zapodać. Trybu hybrid nie używam (za małe to dla mnie).

Jedyna opcja jakiej mi brakuje (albo jej nie odkryłem) to zmiana wielkości paska "SOFTKEYS" - taka opcja jest w AOKP LEO który też testowałem.

Szybkość działania jest zadowalająca, aczkolwiek po zainstalowaniu kilku apek rom wyraźnie zwolnił, prawdopodobnie przez link2SD którego używam do przenoszenia apek na kartę SD class4 toshiba.

Teraz czas na wersję 1.4a, która mam nadzieję będzie bardziej stabilną wersją.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RuMad?   
RuMad?

Nie wiem na ile rozwijane sa inne romy, ale wedlug mnie tryb hybrydowy jest najwiekszym atutem tego roma, wiec szkoda, ze nie chcesz sie przekonac. Zapomnialem napisac wczesniej, ze w momencie wejscia do appek gdzie mamy inne DPI czasami nastepuje krotka zwiecha. Mi to zupelnie nie przeszkadza, ale dla kogos kto wymaga super plynnosci moze byc to denerwujace.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
EMKA307   
EMKA307

[/color]xda-developers - View Single Post - [25-06-12][ROM] PARANOIDANDROID HD2 [v1.5a][TABLET/HYBRID][CM9][A2SD][tytung_HWA_r3]

Jest już nowsza wersja mam dwa pytania co do tego wynalazku: czy jest po polsku i czy trzeba walczyć z partycjami na karcie?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kfuck   
kfuck
[/color]xda-developers - View Single Post - [25-06-12][ROM] PARANOIDANDROID HD2 [v1.5a][TABLET/HYBRID][CM9][A2SD][tytung_HWA_r3]

Jest już nowsza wersja mam dwa pytania co do tego wynalazku: czy jest po polsku i czy trzeba walczyć z partycjami na karcie?

Po polsku jest, a o co dokładnie tobie chodzi z partycjami na karcie?

W romie jest a2sd która możemy zainstalować, ale nie musimy. Na ROM wymagane jest 150mb, na apki zostaje ok 260mb, jeżeli to za mało to zostaje a2sd, lub link2SD (z marketu). Jeżeli chcesz użyć a2sd lub podobne musisz mieć na karcie partycje SD-EXT, którą tworzysz np w recowery lub używasz już istniejącej.

Edytowane przez kfuck

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mst   
mst

Gdzie jest a2sd w tym romie? Tzn chciałem przenieść data lub dalvik na sd.

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez mst

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Axell66   
Axell66

Używam tego roma od dobrych 3 dni i wyrobiłem sobie zdanie już na jego temat. Doskonale radzi sobie z wymagającymi grami 3D (GTA3, Jenga). Na baterii trzyma dobre 2 dni, nie spotkałem żadnych problemów z wifi czy z gps. Jedyna wada co mnie bardzo denerwuje to nie działa aplikacja YT i żaden filmik mi nie działa nawet w wersji przeglądarkowej. Program działa i wgl, ale gdy klikam na jakikolwiek filmik to wyskakuje błąd. Pomimo tego bardzo polecam roma.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
misiek_mr   
misiek_mr
Doskonale radzi sobie z wymagającymi grami 3D (GTA3
Hm, pytam żeby się upewnić: GTA3 chodzi płynnie, nie ścina itd? Na jakich detalach?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.