• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
komaros

Jak SXS segreguje muzykę?

4 posty w tym temacie

Witam. Jak SXS segreguję muzykę do folderów np. według wykonawców, albumów ? Mam ok. 180 piosenek i żeby były w miarę ładnie wyświetlane to muszę je otagować ? ( Jaki program polecacie? ) A i jak wygląda sprawa z tym ściąganiem okładek z internetu. Dobrze sobie SXS z tym radzi, żeby dociągnął okładkę musi być w tagach podana nazwa albumu?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ściągam sobie okładki z Google i wrzucam je sobie do osobnego folderu, a następnie wskazuje ścieżkę do nich ręcznie.

Wielokrotnie mi się zdarzyło, ze "automaty" pobierały mi inną okładkę lub obcinały ją do mniejszego, niż pełny rozmiar.

Zajmuje to kilkadziesiąt sekund, ale przynajmniej mam to, co chcę.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SXS segreguje muzykę pod względem nastroju użytkownika tzn na podstawie tempa ścieżki itp tworzy listy takie jak wieczór, energia, relaks, pobudzenie, ukojenie, tło, emocja, taniec, ekstremum. Ale to też tylko seryjny odtwarzacz. Sortowanie według albumów ma teraz każdy odtwarzacz o ile piosenki są otagowane.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie masz tagów to on Ci nie wyczaruje okładki bo nie wie do czego ma jej szukać :)

Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.