• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
sznurrek

APNy - czy jest możliwość wysyłania mms przy braku włączonej transmisji danych

Pytanie

Witam,

mam pytanie czy można jakoś przesyłać mmsy nie mając włączonej transmisji danych? chodzi mi, czy na s3 działają jakies progamy typu apn droid?

Ma ktoś może jakieś doświadczenia, wiedzę w tym temacie?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

41 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Nie dane muszą być włączone.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

No więc właśnie dziwna sprawa na moim DHD działała w APN droid opcja zostaw MMSY włączone, tutaj niestety nie...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ja zauważyłem to samo, okazuje się, z tego co wiem i się domyślam, że na gingerze apn droid mógł modyfikować apny, a tu niestety nie może; program może tylko je włączyć/wyłączyć, i tyle;

Ale miałem nadzieję, że jakis deweloper coś wymyślił, a forumowicze mieliby wiedzę na ten temat ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Dokładnie tak - żaden APN nie zadziała na ICS 4.0, chyba że się go przekonwertuje na aplikację systemową.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Mam brandowanego dla t-mobile galaxy s3 i bez problemu moge wyslac mmsa przy wylaczonej transmisji... w koncu zrobili cos normalnego :D

Dane romu:

ap: i9300XXALE8

cp: i9300BOLE5

csc: i9300TPLLE5

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

A jak to jest możliwe, może to ktoś wyjaśnić ? Przecież jedno zaprzecza drugiemu ....

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Widocznie zrobili cos co powinni juz dawno zrobic... czyli odseparowac transmisje danych ( internet ) od mmsow. Jeden z wielkich plusow Sgsa 3... bo niestety na sgs 1 apn droid nie bardzo chcial u mnie smigac... no moze to tez byla wina t-mobile..

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ja w dalszym ciągu twierdzę,że bez transmisji danych MMS nie pójdzie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Zawsze można wprowadzić błędną konfigurację apn internet, a mms zostawić taką, jaką ma operator

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Hejka. Jestem posiadaczem SIII i niestety czytając wszystkie posty już sam nie wiem czy da radę w nim na odbiór i wysyłanie mms-a bez połączenia z internetem. Proszę o informację bardziej zaawansowanych użytkowników, czy jest możliwość ustawienia w/w telefonu tak by nie było się trzeba łączyć z netem przy wysyłaniu i odbierania mms-a.

Tak jak dla laika ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.