Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Gardner

Regulamin Regulamin działu Nowości i plotki

Rozwiązany

Gardner   
Otrzymana reputacja: 0
Gardner

Regulamin działu Nowości i plotki

1. Zabrania się kopiowania artykułów, felietonów i innych form publikacji; autor tematu ma obowiązek redagowania tekstu samodzielnie.
2. Autor tematu przez kliknięcie przycisku "zatwierdź wątek" zezwala na wykorzystanie, bądź przetwarzanie informacji na stronie głównej portalu android.com.pl.
3. Treść pierwszego posta tematu nie może składać się jedynie z linku prowadzącego do informacji.
4. Treść publikowanej informacji powinna być możliwie obiektywna. Dopuszcza się komentarz autora w ostatnim akapicie publikowanej wiadomości (dotyczy postów rozpoczynających wątek).
5. Z poglądami swoich dyskutantów można się nie zgadzać, ale trzeba je szanować. Wszelkie wycieczki osobiste będą surowo karane.
6. Zabrania się podawania linków do polskojęzycznych portali (np. jako źródło/inspiracja informacji) w myśl Regulaminu Forum

3.7. Na forum panuje bezwzględny zakaz podawania adresów oraz reklamowania stron konkurencyjnych o tematyce powiązanej z system Android, Windows Phone, Bada itp. Dotyczy to zarówno avatarów, sygnatur, nazwy użytkownika, podawanego źródła informacji itd. Złamanie tego punktu grozi natychmiastowym banem. (nie dotyczy stron obcojęzycznych - np. XDA-Developers oraz Windows-Phone.pl i MyBada.pl)

7. Utrzymujemy poziom dyskusji. Posty pozbawione wartości merytorycznej, niezwiązane z tematem, obraźliwe czy wulgarne będą usuwane, a w skrajnych przypadkach ich autorzy otrzymają upomnienie lub ostrzeżenie.
8. Dział dedykowany jest nowościom i plotkom dotyczącym Androida i jego ekosystemu. Newsy niezgodne z tym przeznaczeniem działu będą przenoszone/usuwane.
9. We wszystkich sytuacjach nieokreślonych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma http://forum.android.com.pl/f13/regulamin-forum-android-com-pl-95550/
10. Regulamin wchodzi w życie z chwilą opublikowania. Dla tematów już istniejących wprowadza się 30-dniowy okres karencji na dostosowanie do aktualnych wymogów.

Wszelkie zmiany będą ogłaszane jako nowy post w temacie.

 

Edytowane przez Igorius
edycja tagów

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×