• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
moszczan25

jak sprawdzić ile wysłano sms i czas wszystkich połączeń ? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć..

Pytanie

tak jak w teamcie.. Moja wersja Androida to 2.3.3

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

 • 0

gosms pro - świetna aplikacja do sms :) masz podział na wszystko (wysłane , niewysłane, kopie robocze do poszczególnych osób), kopie zapasowe w postaci pliku txt i można ustawić rodzaj mrugania diody led.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

nie uzywam, używam standardowej, i własnie tak bym chciał sprawdzić

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Można mieć standardową i wgraną gosms pro , innego sposobu nie ma, ew. możesz liczyć ręcznie :P po to kupuje się SMARTfona by wgrywać programy.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

no ok, kij z tymi sms w sumie :D a co do czasu połączeń ? wiem, jest rejestr w fonie...ale chodzi mi o to jak miałem np w SE C901 ... łaczny czas połączeń, połączenia wychodzące itd :)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Jak czegoś nie ma w telefonie to jest w markecie ;)https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wangsong.costwatcher&feature=search_result - takie coś powinno Ci pomóc

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.