Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
Maciek56561

Przenoszenie kontaktów z sim na telefon

Pytanie

Witam, jak przenieś kontakty z sim na telefon, trzeba zsynchronizować z google,? Teraz jak chcę ustawić grupy kontaktów, rodzina, przyjaciele itp. to nic nie znajduje.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Najlepiej polaczyc z kontem googla pozniej bedzie wiecej opcji dzialan. Wrazie co mozna jeszcze szybko edytowac przez komputer na contact google z przegladarki. Czy zmienisz telefon zawsze bedzie szybki dostep do kontaktow przez synchronizacje. Kazdy dodany nowy sam sie synchronizuje.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

O ile w tle włączysz autosynchronizację i będziesz się często łączył z internetem (lub po wpisaniu nowych kontaktów, które domyślnie muszą się zapisywać na wybranym koncie google).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Aha, dziękuję, konto google już mam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Czy synchronizacja z googlem ma wpływ na przeniesienie kontaktów z sim na telefon? Przecież jest opcja importuj z karty sim i powinny się owe wyświetlić bez żadnego ale, a w opcjach wyświetlania dostosować wyświetlanie kontaktów...? Czy się mylę...?:PP

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

wchodzisz w kontakty, przycisk menu, później importuj/eksportuj, importuj z karty SIM. Do tego nie musisz mieć żadnej synchronizacji, nie potrzebny ci internet.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Witam. Mam podobny problem, z tym że na odwrót. Chcę zapisać kontakt na SIM. W stokowym systemie dało się bez problemu wybrać wyświetlane (zapisywanie kontaktów). Po zmianie ROMu na CM-10.1.0-RC4... Brak mi tej opcji.

Importować z SIM można, ale zapisać jedynie na koncie google. Ewentualnie eksportować do SD.

Dorze mieć kontakty typu xxx@xxx.pl na koncie google. (nie są mi potrzebne na telefonie) a numery tel. na telefonie.

Czy na tym ROMie da się jakoś ustawić zapisywanie konktów na SIM??

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.