Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
djcermit

Tryb awaryjny LG GT540

Pytanie

Witam

Mam problem z odblokowaniem telefonu LG Gt540 sieć era. Kolega bawił się telefonem narysował błędnie

wzór odblokowania telefonu nic kompletnie nie da się zrobić z telefonem. Poczytałem różne wątki o factory resecie ( przyciski Home plus Power nic kompletnie się nie ładuje ) Różne linki są nieaktywne więc nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Proszę o pomoc pozdrawiam.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Napisano (edytowane)

mozesz sprobowac wgrac softa na nowo ;)

Edytowane przez trollu

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Tryb awaryjny a reset do fabrycznych ustawień to co inneggo.

Do trybu awaryjnego wchodzisz trzymając przyciski "czerwonej słuchawki" i home az do wlaczenia systemu.

Natomiast reset do fanryki robisz wciskajac na 5 sekund strzalke w gore, home i wyszukiwanie.

lg_gt540_optimus_hard_reset.png

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Po złym wprowadzeniu wzoru odblokowującego można odblokować telefon dzięki wpisaniu e-maila i hasła używanego w telefonie np. w mini market Możliwe jest to tylko i wyłącznie gdy mamy włączoną transmisję danych, ponieważ gdy nie była ona włączona przed zablokowaniem telefonu, w momencie odblokowywania e-mailem nie da się jej włączyć i przez to telefon nie zaloguje się. 2 metodą jest restart telefonu poprzez przytrzymanie przez 5s przycisków HOME+przycisk wyszukiwania po prawej+przycisk do góry po lewej. Przed restartem polecam wyjąć kartę pamięci oraz kartę sim gdyż zostaną utracone z nich wszystkie dane. POZDRO.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.