Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Głosownie w konkursie na Użytkownika Miesiąca

Zdjęcie
- - - - -

kopiowanie kontaktów z telefonu na karte SIM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Borek275

• 83 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S3 LTE GT-i9305

Napisano 16 lipiec 2012 - 09:13

Mam problem z kopiowaniem kontaktow z pamieci telefonu na karte SIM. O ile z karty SIM na tel nie bylo zadnych problemow to w odwrotna strone nie moge znalezc zadnej opcji. Jak wchdoze w telefon->kontakty->importuj/eksportuj to mam takie 3 opcje:importuj z karty sim, importuj z karty sd, eksportuj na karte sd. Wiec jesli nie esportowalem wczesniej ich na karte sd tylko na telefon to nie da rady ich przeniesc z niego tylko musze najpierw na sd?

a i tez mam problem z wylaczaniem telefonu, gdy przytrzymuje klawisz blokady nic sie nie pojawia(okienko z wylaczeniem, trybem samolotowym i restartem) gdzie to sie wlaczalo w opcjach?

Użytkownik Borek275 edytował ten post 16 lipiec 2012 - 09:31

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   wincekk

• 49 postów
  • Telefon:HTC Desire S

Napisano 16 lipiec 2012 - 11:37

To zrób tak, wejdź w kontakty, naciśnij drugi z czterech symboli które masz na dole telefonu potem wejdź w "więcej" i tam będziesz miał opcje "przenieś kontakty" naciśnij to i pojawi Ci się zapytanie skąd przenieś kontakty z telefonu czy z google.

#3 OFFLINE   Borek275

Autor tematu
  • 83 postów

Napisano 16 lipiec 2012 - 14:06

zrobilem tam i wtedy pojawila sie opcja przeniesienia z: google lub telefon, wiec wybralem telefon i wtedy pojawilo sie okienko z miejscem docelowym na przeniesienie z samym google

#4 OFFLINE   wincekk

• 49 postów
  • Telefon:HTC Desire S

Napisano 16 lipiec 2012 - 14:22

Jest jeszcze jedna opcja ale to tylko da się skopiować pojedynczo, jakbyś chciał kilka naraz przenieś to są jakieś programy od tego ale niestety trzeba wykupić licencje żeby owym programem skopiować kilka naraz. A więc: Klikasz kontakt (otworzy się)/menu/więcej/zapisz na karcie sim.

#5 OFFLINE   FISHBONE89

• 335 postów
  • Telefon:HTC One 801n

• Sieć:Play

Napisano 16 lipiec 2012 - 14:54

Mam problem z kopiowaniem kontaktow z pamieci telefonu na karte SIM. O ile z karty SIM na tel nie bylo zadnych problemow to w odwrotna strone nie moge znalezc zadnej opcji. Jak wchdoze w telefon->kontakty->importuj/eksportuj to mam takie 3 opcje:importuj z karty sim, importuj z karty sd, eksportuj na karte sd. Wiec jesli nie esportowalem wczesniej ich na karte sd tylko na telefon to nie da rady ich przeniesc z niego tylko musze najpierw na sd?

Zainstaluj darmową aplikację Contact2Sim z marketu.

a i tez mam problem z wylaczaniem telefonu, gdy przytrzymuje klawisz blokady nic sie nie pojawia(okienko z wylaczeniem, trybem samolotowym i restartem) gdzie to sie wlaczalo w opcjach?

Trzeba dłużej przytrzymać wtedy pojawia się to menu o którym pisałeś, jeżeli nie to pomaga przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych.

#6 OFFLINE   Turson

• 442 postów
  • Telefon:LG G3s

Napisano 16 lipiec 2012 - 14:55

A można usunąć wszystkie kontakty z sim a potem przenieść dotychczasowe? Inaczej kontakty sie dubluja...

#7 OFFLINE   Borek275

Autor tematu
  • 83 postów

Napisano 16 lipiec 2012 - 15:35

contact2sim dziala :) dzieki za niego. a z tym okienkiem do wylaczania/trybu samolotowego to nie wyswietlalo mi sie bo w ustawienia-zabezpieczenia nie odznaczylo mi sie uzywanie bezpiecznych danych logowania

#8 OFFLINE   RobertB

• 475 postów
  • Telefon:LG G2

• Tablet:Nexus 7 II

• Firmware:4.4.2

Napisano 16 lipiec 2012 - 18:05

... jeżeli nie to pomaga przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych.

tylko, że jak zrobi factory reset, to już nie będzie miał co kopiować, bo wszystkie kontakty szlag trafi :)
ja używam do tego celu "my phone explorer", zaleta jest taka, że jak się zmieni telefon to nie będzie problemu ze skopiowaniem kontaktów do niego