Skocz do zawartości
Ruffy

sms i rozmowy, porownanie operatorow (karta)

Polecane posty

Ruffy   
Otrzymana reputacja: 3
Ruffy

Jako ze stoje przed wyborem dla siebie i dziewczyny nowego operatora na karte (abo odpada, przyszly rachunki na laczna sume 400 zl za 1 miesiac :)) postanowilem zrobic spis tych rozsadniejszych i w miare mozliwosci poradzic sie bardziej doswiadczonych uzytkownikow

Plus:

nielimitowane rozmowy do 1 numeru w sieci - 10 zl

500 sms w plusie - 5 zl

waznosc konta - mozliwosc przedluzenia o rok

Heyah:

nielimitowane rozmowy w sieci po doladowaniu min 30 zl

nielimitowane rozmowy w sieci - 9 zl

sms w sieci - darmowe

internet 600mb - 15 zl

waznoac konta - przedluzane o rok po kazdej aktywnosci

Play:

rozmowe w sieci - darmowe

sms w sieci - darmowe

waznosc konta - rok po kazdym doladowaniu

jest jeden minus, nikt nie lubi playa i wszyscy zdzieraja...

tak tak i orange odpada ze wzgledu na tragiczne pakiety

Teraz pytanie co z tego wybrac? heyah wyglada super ale to jest zbyt piekne... gdzie jest haczyk?

Wydziergane z Iconia Tab A501

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wujek22   
Otrzymana reputacja: 34
wujek22

Jak chcesz najbardziej zaoszczędzić to możesz wybrać Playa ale jeżeli byś chciał wydawać miesięcznie z 20 zł na doładowania to Heyah była by najlepszym rozwiązaniem

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ruffy   
Otrzymana reputacja: 3
Ruffy

Chodzi nam głównie o zmianę numeru, więc play odpada ze względu na podwyższone koszty.

Tylko czy w Heyah te pakiety są stałe czy powiedzmy ważne na pół roku i po tym czasie usuną tą "promocję"?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
FoXx   
Otrzymana reputacja: 0
FoXx

Heyah ma promocje raz na jakiś czas... są okresowe, raz są później znikają... mieli długi przestój, ale teraz znowu zaczęli kampanię... tylko pytanie na jak długo ;)

Plus od lat ma taką samą ofertę i jest to niezmienne więc zasięg + stałość w opłatach i promocjach to Plus. Play działa w jedną stronę wychodzącą, znajomych bez darmowych minut będzie zdzierać fakt. T-Mobile na kartę to chyba dno totalne już, nie nastawiają się na sprzedaż prepaid...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
-=BecomeOne=-   
-=BecomeOne=-

A moze lepiej wybrac cos z internetem i korzystac z Talk'a albo watssup na telefonie ?? Dzwonic i pisac mozna korzystajac z internetu ( mowa tutaj o kontaktach miedzy wami ) i dobrac siec pod znajomych ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zuraw2006   
zuraw2006

Nikt Play'a nie lubi... Gdyby komuś tylko chciało zaglebic sie w temat i dowiedzieć dlaczego do Play jest 50gr drożej to nikt by tak nie pisał. Taka była umowa i każdy sie na to godził, a w przyszłym roku 2013 (nie mam pojęcia czy od 1 stycznia) różnica ta zostanie wyrównana. Stawki będą takie same.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vendetta   
Vendetta

a nie lepiej pomyśleć o czymś takim dla ciebie i dziewczyny?

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2 karty sim z kolejnymi numerami, ważność 12miesięcy, rozmawiacie między sobą za darmo (należy pamiętać żeby co 30min się rozłączyć, bo od 31. min liczy 30gr/min)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bitching sheep   
bitching sheep
Nikt Play'a nie lubi... Gdyby komuś tylko chciało zaglebic sie w temat i dowiedzieć dlaczego do Play jest 50gr drożej to nikt by tak nie pisał. Taka była umowa i każdy sie na to godził, a w przyszłym roku 2013 (nie mam pojęcia czy od 1 stycznia) różnica ta zostanie wyrównana. Stawki będą takie same.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Stawki nie będą same ponieważ "wielka" trójka ciągle podnosi marże za takie połączenia, okradając tymsamym swoich abonentów.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zaberr   
Zaberr

Wg mnie play jest dobry jeżeli ma się dużo znajomych w tej sieci. Tak zostaje nam jeden z czołowej trójki operatorów.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Harry_666   
Otrzymana reputacja: 6
Harry_666

Ja jednak polecę Heyah darmowe SMS w sieci, darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu co prawda ale i tak kasę na koncie trzeba mieć więc czemu nie, mi w zupełności starczało doładowanie za 30 żł, i tak samo jak ty pakiet netu za 15 zł, i zostawało 15 zł na inne gadki, o ważność konta się niema co martwić + rok po każdej aktywności.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.