Skocz do zawartości

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Zdjęcie
- - - - -

Android 4.0 do samsunga galaxy [GT-S5360]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 szampan12

• 2 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 20:34

Witam jestem nowym użytkownikiem i chce się zapytać czy jest możliwość wgrania nowszego Androida do tego modelu proszę o odp jaki Rom itp :) :oczy:

#2 Maxim128

• 54 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 08:20

Witaj. Sprawdź na forum xda developers( dział telefonu a następnie android development. Patrząc na parametry powinien działać szybko ale to zależy tylko od developerów. Ew. przeportują Jelly Bean z Galaxy Mini na Galaxy Y co nie wydaje mi się trudne

Wytapane za pomocą palców i innych przedmiotów:D

#3 szampan12

• 2 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 09:23

Ja chce mieć cały opis jak by ktoś mi napisał co i jak to bym byl bardzo wdzięczny.Bardzo proszę o pomoc po polsku:):P

#4 mora17a2

• 2183 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 20:50

kolego jak sam się nie wysilisz to nikt za Ciebie szukać nie będzie. Tu masz dział na xda wraz z instrukcjami co i jak robić: Samsung Galaxy Y GT-S5360 - xda-developers . Dla własnego bezpieczeństwa - jeśli nie znasz się na modowaniu to nie zabieraj się za to bo uwalisz telefon. Każdy android 4.0 i 4.1. na słabsze telefony to wczesne wersje testowe przeznaczone raczej dla developerów niż do użytku codziennego. Wiele rzeczy nie działa. Zanim zaczniesz zabawę w cokolwiek zastanów się czy będzie to opłacalne.

#5 Shark3r

• 50 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 21:41

Wgrywanie Androida 4.0 na Samsunga Galaxy Y jest bezsensowne. System nie jest stabilny, kernel wadliwy, czyli gdy będziemy Wgrywali sterownik do Chainfire 3D telefon można uwalić, nie działa m.in. Aparat Fotograficzny. Ogólnie nie polecam...

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

#6 Maxim128

• 54 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 09:21

Jak na Swifta(słabszego) poszedł to i na SGY wejdzie:). Pytanie tylko czemu?

#7 mora17a2

• 2183 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 16:04

Działać zadziała ale na 100% nigdy nie będzie w pełni sprawny jak oryginalny system a korzystanie z systemu w którym są braki i który działa niestabilnie jest w codziennym życiu uciążliwe.

Wysyłane z mojego Iconia A500 za pomocą Tapatalk 2

#8 Maxim128

• 54 postów

Napisano 04 sierpień 2012 - 10:30

ICS na Swifta nie jest niestabliny.
A na SGY... Zobaczymy;)

#9 mora17a2

• 2183 postów

Napisano 04 sierpień 2012 - 16:37

No czytając temat o androidzie 4.0 na lg gt540 nie jestem pewny czy jest taki znowu stabiony. Ludzie mają problemy z restartami, sms-ami, i różnymi innymi rzeczami. To że teoretycznie wszystko działa w systemie nie czyni go stabilnym. Dla szpanu można wgrać na telefon ale jednak to nie jest to samo co oryginał. Na androidzie przeszedłem przez wiele modów na wielu telefonach i doszedłem do wniosku, że stock jest najlepszy.. chyba że na dany sprzęt wyszedł dany system i developerzy go udoskonalają to można się zastanowić nad wgraniem takiego moda ale jak kto woli. Systemy są.. kto chce niech wgrywa i testuje.. zawsze można wrócić na stock.

Wysyłane z mojego Iconia A500 za pomocą Tapatalk 2

#10 KuaQ

• 162 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 18:46

Poniewaz swift rzadzi sie swoimi prawami... ;D. A serio to wszystko zalezy tylko i wylacznie od umuiejetnosci developerow

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk
// Nieregulaminowa sygnatura. Została usunięta przez moderatora Lukasz_root

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych