Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

szampan12

Android 4.0 do samsunga galaxy [GT-S5360]

11 postów w tym temacie

Witam jestem nowym użytkownikiem i chce się zapytać czy jest możliwość wgrania nowszego Androida do tego modelu proszę o odp jaki Rom itp :):oczy:

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Sprawdź na forum xda developers( dział telefonu a następnie android development. Patrząc na parametry powinien działać szybko ale to zależy tylko od developerów. Ew. przeportują Jelly Bean z Galaxy Mini na Galaxy Y co nie wydaje mi się trudne

Wytapane za pomocą palców i innych przedmiotów:D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chce mieć cały opis jak by ktoś mi napisał co i jak to bym byl bardzo wdzięczny.Bardzo proszę o pomoc po polsku:):P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kolego jak sam się nie wysilisz to nikt za Ciebie szukać nie będzie. Tu masz dział na xda wraz z instrukcjami co i jak robić: Samsung Galaxy Y GT-S5360 - xda-developers . Dla własnego bezpieczeństwa - jeśli nie znasz się na modowaniu to nie zabieraj się za to bo uwalisz telefon. Każdy android 4.0 i 4.1. na słabsze telefony to wczesne wersje testowe przeznaczone raczej dla developerów niż do użytku codziennego. Wiele rzeczy nie działa. Zanim zaczniesz zabawę w cokolwiek zastanów się czy będzie to opłacalne.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wgrywanie Androida 4.0 na Samsunga Galaxy Y jest bezsensowne. System nie jest stabilny, kernel wadliwy, czyli gdy będziemy Wgrywali sterownik do Chainfire 3D telefon można uwalić, nie działa m.in. Aparat Fotograficzny. Ogólnie nie polecam...

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na Swifta(słabszego) poszedł to i na SGY wejdzie:). Pytanie tylko czemu?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Działać zadziała ale na 100% nigdy nie będzie w pełni sprawny jak oryginalny system a korzystanie z systemu w którym są braki i który działa niestabilnie jest w codziennym życiu uciążliwe.

Wysyłane z mojego Iconia A500 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ICS na Swifta nie jest niestabliny.

A na SGY... Zobaczymy;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No czytając temat o androidzie 4.0 na lg gt540 nie jestem pewny czy jest taki znowu stabiony. Ludzie mają problemy z restartami, sms-ami, i różnymi innymi rzeczami. To że teoretycznie wszystko działa w systemie nie czyni go stabilnym. Dla szpanu można wgrać na telefon ale jednak to nie jest to samo co oryginał. Na androidzie przeszedłem przez wiele modów na wielu telefonach i doszedłem do wniosku, że stock jest najlepszy.. chyba że na dany sprzęt wyszedł dany system i developerzy go udoskonalają to można się zastanowić nad wgraniem takiego moda ale jak kto woli. Systemy są.. kto chce niech wgrywa i testuje.. zawsze można wrócić na stock.

Wysyłane z mojego Iconia A500 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poniewaz swift rzadzi sie swoimi prawami... ;D. A serio to wszystko zalezy tylko i wylacznie od umuiejetnosci developerow

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.