• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
Eden Prime

Real Racing 3 - Czy ktoś widział moją szczękę?

4263 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Link do Play Store - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.r3_row

EA i Firemonkey zaprezentowało świeżutki trailer nadchodzącego Real Racing 3. Gra wygląda tak szalenie obłędnie, że wierzyć mi się nie chce, że zagram w to na iOS i Androidzie. Tytuł ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku (zdecydowanie pod jego koniec). Co dostaniemy w nowej odsłonie najlepszych wyścigów mobilnych?

post-29436-14255708947859_thumb.jpg

Prawdziwe trasy, takie jak Mazda Laguna Seca, Indianapolis Motor Speedway czy Silverstone, zaś na linii startu ustawi się przeciwko sobie 22 kierowców, co jest kolejnym przełomem w grach „komórkowych”. Wydawca nie podaje kiedy dokładnie gra trafi na Androida, jednak wiadomym jest, że odpowiedni port jest w produkcji. Cieszy fakt, że EA ma prawa do markii Porsche, dzięki czemu nie będziemy straszeni RUFami. Jako ciekawostkę dodam, że filmik jest w wersji pre-alpha (wczesnorozwojowej), zaś sami twórcy mówią o dostarczeniu "next-genowej" (next-game'owej?) rozrywki.

Trailerek:

Źródło: NGTV - Trailer Real Racing 3! Zbierajcie szczękę z podłogi!

Savy znajdują się w folderze "doc".

Edytowane przez paaulo
dodałem link do PS

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No no zapowiada sie konkretna gierka nie pozostaje nic jak czekac na gierke.

Tapniete z mojego Galaxy S III za pomoca palcow ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam obejrzeć filmik w 720p :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież to jest trailer a nie gameplay, w dodatku render z PC. Taka oprawa jest ale na konsolach stacjonarnych, o komórkach zapomnij.

btw nextgen znaczy następna generacja

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Na nowym iPadzie to taka grafa może i będzie ale Android? Nie ma szans żeby to dobrze zoptymalizowali a druga sprawa to ile się tego sprzeda? 1000-5000 kopii po 20zł tak jak RR2? A na iOS zarobią miliony ;)

Edit: RR2 jest w promocji za 4zł

Smogg: Nie ma potrzeby pisania powiększoną czcionką o promocji dotyczącej innej gry, która już:

1) ma swój wątek na forum,

2) jest uwzględniona w wykazie aktualnych promocji w dedykowanym wątku.

Edytowane przez Smogg

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Wziąłem "Next-gen" w cudzysłów, bo nie widziałem jeszcze next-genowych telefonów, które jakoś szczególnie przebiłyby to co jest teraz. Natomiast żart z next-game umieściłem w nawiasie, ze względu na źródło. To jest trailer wersji pre-alpha, o czym również napisałem. Nie do końca zgadzam się z tym, że jest to render, ponieważ w niektórych momentach widać grafikę z RR2. Oczywiście, że trailer jest z PC, bo chyba nie piszą tej gry na Transformerze Prime. Pre-alpha pewnie jest umieszczone, ze względu na to, żebyśmy się właśnie zastanawiali ocb. Nie zmienia to faktu, że RR2 odpalone na iPhone 4S, bardzo różni się od RR2 odpalonego na Sensation. Refleksy świetlne, odbicia otoczenia w masce, dym spod kół, ostre tekstury. No ale do poziomu wyżej umieszczonego trailera jest daleko (szczególnie po odpaleniu 720p). Otoczenie też jest bardzo ubogie, więc myślę, że wycisną nawet więcej z mobilnych urządzeń. Jedyne w co ciężko mi uwierzyć to te 22 auta. Poza tym jak nie wierzysz w taką grafikę, zobacz Skygamblers: Air Supermacy albo chociażby Sports Car Challenge. Owszem, w tym drugim mamy jeden pojazd, ale ta gra wyszła w 2011 roku (jak nie 2010).

P.S. Taka oprawa to jest, ale na konsolach poprzedniej generacji. Gran Turismo 4 za bardzo się od tego nie różni (szczególnie odpalone w 480p).

Edytowane przez Eden Prime

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Next gen w kontekście treści znaczyło że oprawa wg. twórców ma niby osiągnąć kolejny poziom a nie o sprzet na którym będzie chodzić. Osobiście uważam jest to do zrobienia, ale jak na androida, moc obliczeniową telefonów i ilość pamięci to mało realne. Gdyby jakims cudem zaimplementować taki gameplay na telefon z takim frameratem jaki pokazuje trailer to nie chce wiedzieć jakiego potworka trzeba byłoby mieć :E

Dużo ekonomiczniej wychodzi kupić vite i poczekać na GT

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taką oprawę audio-wizualną dałoby się wycisnąć na Galaxy SIII i ONE X . Na resztę muszą dużo bardziej postarać się pod względem optymalizacji , ale te 2 wpomnione modele będą w stanie uciągnąć taką grafikę jak EA wykorzysta ich potencjał.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@szela

Ta, niech tylko EA przypomni sobie w końcu o HOX'ie i zrobi swoje gry kompatybilnymi z nim, bo nawet RR2 nie mogę normalnie ściągnąć :( Pewnie podobnie będzie i tu. Co za ignoranci.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem na każdym smartphonie ta gra mogła by działać normalnie tylko że trzeba by ją zoptymalizować poprawnie ;) a to jest nie możliwe

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.