Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

jakubwat

HTC ONE X-nie ładuje się

Polecane posty

jakubwat   
Otrzymana reputacja: 0
jakubwat

Witam. Zakupiłem dzisiaj w plusie telefon Htc One X. W drodze powrotnej do domu wyładowałem baterie, wiec postanowiłem go naładować. Po podłaczeniu do gniazka telefon jednak się nie ładował. Pamietał jeszcze, że przed wyłączeniem się telefonu dioda świeciła na czerwono. Z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Smogg   
Smogg

Na dobry początek podłącz go do ładowarki i zostaw tak w ciszy i spokoju na 15 minut - może zaskoczy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Leg1oN   
Leg1oN

jak nie zaskoczy to będzie delikatny problem.. ogólnie bywa tak że po rozładowaniu telefon nie chce wstać.. powinien pomóc sposób przedstawiony przez smogg-a, w innym przypadku ludzie często ładują baterie na krótko.. ale z HOXa jak wiadomo baterii nie możemy wyjąć.. w takim przypadku serwis..

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość xxyz   
Gość xxyz

Przedstawilem w jednym z podklejonych tematow w Romy&Modyfikacje sposob na podladowanie fona za pomoca skryptu-mnie pomogl-poszukaj.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czarls76   
Otrzymana reputacja: 28
czarls76

Tutaj widać, jak można dostać się do wnętrza HOXa. Bateria jest wpięta na zwykłej taśmie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Stalker   
Stalker

Ja natomiast jakby telefon nie wstał, wróciłbym do salonu Plusa dziś albo jutro z rana i zarządzał wymiany na nowy. Jeśli dziś nie zdążysz już dojechać do tego salonu, zadzwoń do niego, powiedz, że telefon nie ładuje się a dziś go kupiłeś i jutro rano z nim podjedziesz. Ja tak kiedyś zrobiłem w erze jak kupiłem Samsunga D900i, po przyjeździe do domu okazało się, że w telefonie nie działa aparat, na następny dzień pojechałem do salonu i wymienili mi na nowy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jakubwat   
jakubwat

Po dwoch godzinach nie zaskoczył;/ Pozostaje serwis.... Tak przy okazji ile to moze trwac?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mi96   
mi96

Żaden serwis jak na razie. Idź do salonu Plusa i żądaj wymiany na nowy, sprzedali ci popsute urządzenie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jakubwat   
jakubwat

I tak ,i tak bede musiał go zanieść do plusa... Ktoś jeszcze ma/miał podobny problem do mojego?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Stalker   
Stalker

Raczej nikt nie ma podobnego problemu. Nie widziałem takiego na forum, może na xda, ktoś opisywał taki. W każdym bądź razie jutro jedź do Plusa i zażądaj wymiany na nowy. Napisz jeszcze czy sprawdziłeś działanie telefonu w salonie plusa. Masz może ładowarkę od innego urządzenia na microUSB? Jak nie Spróbuj jeszcze podłączyć telefon do komputera, może po prostu ładowarka jest zepsuta.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.