• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
tmacher

NFC a Galaxy Ace 2 w Polsce

5 postów w tym temacie

Tak jak w temacie czy dostępny w Polsce model Ace 2 ma wbudowany chipset NFC? Wiem że istnieje kilka wersji Ace 2 z i bez NFC. Na polskiej stronie samsunga nie ma wzmianki o NFC natomiast na amerykańskiej już jest. Jeżeli jestem posiadaczem telefonu jak mogę to sprawdzić? Dodam że model kupiony u operatora z pomarańczą w nazwie.

Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedzi i pomoc

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdź czy w nazwie modelu masz literkę P na końcu. Powinno być i8160P dla wersji z NFC.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ehh no to Lypa jak mawia mój ojciec. Brak P Brak NFC. Ciekawe czy w ogóle na polski rynek wypuścili też ten model.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ace z T-mobile na pewno nie ma NFC i chyba żaden innym operator nie daje telefonu z tym bajerem.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
sdfdfsdfsdfsfsdfs[/WARNZ]

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.