• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
Hunter3000

[TUT] Jak zainstalować sterowniki debugowania do tabletu Manta MID08

1 post w tym temacie

Jako że miałem problem z poprawnym zainstalowaniem sterowników debugowania do tego urządzenia przedstawię wam jak powinno się to zainstalować:

1. Pobieramy Android SDK, bądź same sterowniki USB Google (w Android SDK wtedy musimy zaznaczyć tylko tą opcję)

2. Przechodzimy do miejsca gdzie nam sterowniki zapisało, domyślnie w : C:\Users\<nazwa uzytkownika>\AppData\Local\Android\android-sdk\extras\google\usb_driver

3. Otwieramy plik android_winusb.inf

4. Szukamy w zależności czy mamy system x86 czy x64 obojętnie jakiego wpisu np.:

;Google Nexus 7

i podmieniamy tylko te wpisy:

%SingleAdbInterface%
%CompositeAdbInterface%
%CompositeAdbInterface%
%CompositeAdbInterface%

5. Wchodzimy w menadżer urządzeń w nasze urządzenie Android > Właściwości i zakładka szczegóły tam z listy rozwijanej dajemy identyfikatory sprzętu.

6. Interesuje nas po linijce USB\ które będziemy wklepywać w pliku

7. Mój tablet miał USB\VID_18D1&PID_0003&MI_01 więc takie coś wpisujemy w tych linijkach z punktu 4 (podmieniamy). Powinno to wyglądać tak:

;Google Nexus 7
%SingleBootLoaderInterface% = USB_Install, USB\VID_18D1&PID_4E40
%SingleAdbInterface%    = USB_Install, USB\VID_18D1&PID_0003
%CompositeAdbInterface%   = USB_Install, USB\VID_18D1&PID_0003
%CompositeAdbInterface%   = USB_Install, USB\VID_18D1&PID_0003&MI_01
%CompositeAdbInterface%   = USB_Install, USB\VID_18D1&PID_0003&MI_01

8. Zapisujemy i jeszcze raz w menadżerze urządzeń podajemy folder ze sterownikami.

Pobierz:

UWAGA! Ten plik z archiwum podmieniamy z oryginałem od naszego komputera. Powinno działać dla X86 i X64. Jeżeli dalej nie będzie wam wykrywało musicie zmienić identyfikator urządzenia.

android_winusb.rar

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.