Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

konfiguracja tabletu pod modem huawei

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   fjakfranko

• 4 postów
  • Telefon:nokia

Napisano 25 sierpień 2012 - 21:21

Witam,

czy mogłabym prosić o łopatologiczne objaśnienie w jaki sposób skonfigurować larka 70.0 by móc korzystać z internetu za pomocą modemu huawei z karta z sieci heyah...

kiedyś ten modem obsługiwał play online, ale został na niego wgrany mobile partner by móc korzystać z internetu z innych sieci, na laptopie net z heyah działa, a na tablecie niestety nie :)

Będę bardzo wdzięczna bo nie wiem jak się za to zabrać :)

Pozdrawiam :)

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   maciejek052

• 64 postów
  • Telefon:Nokia Lumia 735

• Tablet:Manta MID705

Napisano 25 sierpień 2012 - 21:58

Jaki masz rom, i jaki model modemu posiadasz?

#3 OFFLINE   fjakfranko

Autor tematu
  • 4 postów
  • Telefon:nokia

Napisano 26 sierpień 2012 - 22:08

Witam ponownie,

rom najnowszy: Universal WM8650 Uberoid v12, jeśli chodzi o modem to huawei e169 niby nie jest wymieniony w modemach działających na larkach, ale na innym forum znalazłam nawet tutorial jak to zrobić żeby działał. tyle tylko, że nie mogę tego ogarnąć... czy w naszym modelu jest coś takiego jak opcja "Sieci komórkowe" gdzie zaznaczamy: "Włącz przesył danych" i "Dane w roamingu"?

Ps. Udało mi się nawet zaktualizować oprogramowanie na tym modemie, jeśli czemuś ma to służyć :)

Jeśli nic nie da rady zrobić to proszę chociaż o wyjaśnienie w czym tkwi problem, że nie każdy modem działa(dlaczego e169G działa na e169 już nie) :)

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

#4 OFFLINE   gangsta529

• 200 postów
  • Telefon:Xperia Z Ultra

• Tablet:Xperia Tablet X

Napisano 27 sierpień 2012 - 00:52

Z tego powodu, że każdy modem potrzebuje sterowników dzięki którym jest obsługiwany, by Tablet potrafił obsłużyć każdy modem z popularnych firm (nie wliczam Chińskich z dziwnymi nazwami) sam ROM ze sterownikami zajmowałby ponad 15GB. Komputer pobiera automatycznie takie sterowniki lub instaluje się je z płyty lecz nie każdy a raczej rzadkość podłącza jakikolwiek modem do tabletu ponieważ można kupić tablety z ,,3g". Pozdrawiam gangsta529.
[Usunięto niedozwolony link - Kornel]