• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
fjakfranko

konfiguracja tabletu pod modem huawei

4 posty w tym temacie

Witam,

czy mogłabym prosić o łopatologiczne objaśnienie w jaki sposób skonfigurować larka 70.0 by móc korzystać z internetu za pomocą modemu huawei z karta z sieci heyah...

kiedyś ten modem obsługiwał play online, ale został na niego wgrany mobile partner by móc korzystać z internetu z innych sieci, na laptopie net z heyah działa, a na tablecie niestety nie :)

Będę bardzo wdzięczna bo nie wiem jak się za to zabrać :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki masz rom, i jaki model modemu posiadasz?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ponownie,

rom najnowszy: Universal WM8650 Uberoid v12, jeśli chodzi o modem to huawei e169 niby nie jest wymieniony w modemach działających na larkach, ale na innym forum znalazłam nawet tutorial jak to zrobić żeby działał. tyle tylko, że nie mogę tego ogarnąć... czy w naszym modelu jest coś takiego jak opcja "Sieci komórkowe" gdzie zaznaczamy: "Włącz przesył danych" i "Dane w roamingu"?

Ps. Udało mi się nawet zaktualizować oprogramowanie na tym modemie, jeśli czemuś ma to służyć :)

Jeśli nic nie da rady zrobić to proszę chociaż o wyjaśnienie w czym tkwi problem, że nie każdy modem działa(dlaczego e169G działa na e169 już nie) :)

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego powodu, że każdy modem potrzebuje sterowników dzięki którym jest obsługiwany, by Tablet potrafił obsłużyć każdy modem z popularnych firm (nie wliczam Chińskich z dziwnymi nazwami) sam ROM ze sterownikami zajmowałby ponad 15GB. Komputer pobiera automatycznie takie sterowniki lub instaluje się je z płyty lecz nie każdy a raczej rzadkość podłącza jakikolwiek modem do tabletu ponieważ można kupić tablety z ,,3g". Pozdrawiam gangsta529.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.