Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Najtańsze połączenia miedzynarodowe na kartę. Niemcy-Polska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   adasiek01992

• 43 postów
  • Telefon:Xperia T/Xperia SP

Napisano 06.09.2012 - 12:12

Witam wyjeżdżam na dwa tygodnie do Niemiec i potrzebuję najtańszego operator na rozmowy z Niemiec do Polski lub z Polski do Niemiec. Chodzi mi zwykłe karty nie abonament. Jaki operat będzie najtańszy i najkorzystniejszy??

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   psajdakk

• 68 postów
  • Telefon:iPhone 5 16GB

• Tablet:iPad3 wifi+3G 32GB

Napisano 07.09.2012 - 01:02

Z tego co kojarzę jest operator lycamobile Lycamobile | Tanie rozmowy międzynarodowe | Najlepsza międzynardowa oferta prepaid | Darmowe karty sim
Zamawiasz kartę w Polsce i Niemczech, można to zrobić przez stronę. Chodzi o to, że jak masz w tej sieci numer w Polsce i Niemczech jest tam jakoś mega tanio. Poczytaj sobie na stronie. Nie wiem jak wygląda z zasięgiem, ale oferta dobra. Czasami mają dobre oferty ostatnio było tak że połączenia między IRL a PL były za darmo.
Ewentualnie pozostaje heyah, najtaniej do innych krajów UNI z Polski.
Lub jak ktoś ma abonament T-mobile w Polsce to kupujesz tylko kartę w Niemczech T-mobile.
Osoba z polski w abonamencie może skorzystać z usługi darmowe rozmowy z T-mobile na całym świecie ;) Czyli tylko płaci abonament i dzwoni ile tam ce za darmo do T-mobile (cały Świat) u mnie tak firma ma zrobione, i nie ponoszą dodatkowych kosztów.

Mam nadzieję że to jakoś pomoże ;)
Dołączona grafika

Obecnie iPhone 5 / Już nie ma Nokia Lumia 900/ HTC DESIRE S / SAMSUNG GALAXY S

#3 OFFLINE   Blind6

• 112 postów
  • Telefon:HTC One M8

Napisano 07.09.2012 - 11:16

Przeglądnij ten temat - http://forum.android...niemiec-178175/

#4 OFFLINE   Harry_666

• 662 postów
  • Telefon:Nexus 4 ; i9001

• Firmware:5.0

Napisano 07.09.2012 - 11:22

Jak 2 osoby będą miały w Heyah, to jedna po doładowaniu może dzwonić za darmo, tylko płaci ta osoba która jest za granicą za odebrane połączenie wedle stawki roamingowej, tak dzwoniłem do ojca parę razy, mi nic nie zjadło a jemu tam 60 gr za minute czy coś takiego.

#5 OFFLINE   koala35

• 8 postów

Napisano 02.09.2013 - 11:13

Jak 2 osoby będą miały w Heyah, to jedna po doładowaniu może dzwonić za darmo, tylko płaci ta osoba która jest za granicą za odebrane połączenie wedle stawki roamingowej, tak dzwoniłem do ojca parę razy, mi nic nie zjadło a jemu tam 60 gr za minute czy coś takiego.

gdzies to juz pisalem, ale lyca juz nie jest bezkonkurencyjna, wyprobuj sobie opcje alenumer.pl, polaczenia z PL do roznych krajow albo za darmo albo za niewielka oplata, zalezy gdzie dzwonisz

#6 OFFLINE   JoHnNy08PL

• 1470 postów
  • Telefon:Note 2

• Tablet:Nigdy więcej

Napisano 02.09.2013 - 14:15

W PLAY na kartę z ofertą nielimitowane darmowe polaczenia i SMS do PLAY po doładowaniu można dzwonić do każdego w PLAY za darmo, tylko druga osoba płaci za odebrane połączenie. W krajach UE jest to 30gr/min poza abonamentem.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
Dołączona grafika

#7 OFFLINE   Kris

• 1184 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Note Edge

• Tablet:Asus T100TA - Łindołs :)

• Sieć:Red Bull Mobile

• Firmware:5.0.1

Napisano 02.09.2013 - 21:29

36 gr/min w Play. I tak jak napisał kolega wyżej - nic nie pobije Lycamobile.

#8 OFFLINE   encelot

• 2 postów

Napisano 13.09.2013 - 09:17

jest taka opcja i ja przynajmniej tanszej nie znalazlem jak alenumer.pl, wejdz sobie o zobacz czy twój kierunek jest darmowy,jeśli tak to dzwonisz przez specjalny numer odslucujesz komunikatu i klikasz numer docelowy, rozmowa trwa do 10 min, nastepnie cie rozlacza, ale znow mozesz sie łaczyc i tak bez konca, i generalnie nic nie placisz, lepsze to niz jakies karty itd

#9 OFFLINE   Kris

• 1184 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Note Edge

• Tablet:Asus T100TA - Łindołs :)

• Sieć:Red Bull Mobile

• Firmware:5.0.1

Napisano 13.09.2013 - 09:36

Tylko, że do tego potrzebuje niemieckiej karty, a to dodatkowy wydatek.