bos_kg

Kilka pytań o tablet Lark 70.0 i internecie

5 postów w tym temacie

Witam serdecznie poszukuje aplikacji używanych w biznesie na tablet Lark 70.0 chce swój w takie aplikacje wyposażyć i twym celu urywać 2 pytanie jest takie mam sieć osiedlową z tv kablowej używam modemu takiego

Prosat Jarosław - Internet - Poradnik - Modem Thomson TCM-420

na nim po przez kabel nie ma internetu adres ip przydzielany automatycznie jest a z modemami siecią Neostrada sprawdzałem wykrywa przez kabel modem może ktoś zna z was przyczynę nie łączenia z internetem

ostatnie pytanie gdyż od kilku dni mam ten tablet ile na ciągłym użytkowaniu wytrzyma bateria gdyż mam wrażenie ze z używa ją za szybko a czy widnieją skiny skorki themes każdy inaczej to nazywa chodzi o zmianę wyglądu na Windows niby można ale nigdzie działającej skorki nie znalazłem na tablet

każdemu kto co kol wiek poradzi będę niezmiernie wdzięczny pozdrawiam

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Quick Office?

Co do baterii, jak podziała 4h to będzie cud ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem czy to był test trzymania baterii a może info producenta i jest jakaś opcha by wydłużyć prace gdyż po za domem to będzie uciążliwe

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można wymienić baterię na inną o tym samym napięciu i amperach, tylko o większej pojemności. Da to może pół godziny.

Testowałem, na samym WiFi chodził 3 godziny i 14 minut, gdybym miał włączone tylko GG to chodziłby 4 godziny.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super dzięki za info a jest jakiś sposób na zmniejszenie pobierania energii z baterii nie stać mnie na lepszy było tablet a potrzebowałem urządzenia przenośnego by jakoś w interesach się przydało zna ktoś z was jak zrobić przenośną ładowarkę

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.