Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Kilka pytań o tablet Lark 70.0 i internecie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   bos_kg

• 45 postów
  • Telefon:Toshiba g450

Napisano 10 wrzesień 2012 - 15:38

Witam serdecznie poszukuje aplikacji używanych w biznesie na tablet Lark 70.0 chce swój w takie aplikacje wyposażyć i twym celu urywać 2 pytanie jest takie mam sieć osiedlową z tv kablowej używam modemu takiego

Prosat Jarosław - Internet - Poradnik - Modem Thomson TCM-420

na nim po przez kabel nie ma internetu adres ip przydzielany automatycznie jest a z modemami siecią Neostrada sprawdzałem wykrywa przez kabel modem może ktoś zna z was przyczynę nie łączenia z internetem

ostatnie pytanie gdyż od kilku dni mam ten tablet ile na ciągłym użytkowaniu wytrzyma bateria gdyż mam wrażenie ze z używa ją za szybko a czy widnieją skiny skorki themes każdy inaczej to nazywa chodzi o zmianę wyglądu na Windows niby można ale nigdzie działającej skorki nie znalazłem na tablet

każdemu kto co kol wiek poradzi będę niezmiernie wdzięczny pozdrawiam

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   lukasz_xd

• 61 postów
  • Telefon:Motorola DEFY

• Tablet:Manta MID08

• Firmware:CM10.1

• Kernel:2.6

Napisano 11 wrzesień 2012 - 21:46

Quick Office?
Co do baterii, jak podziała 4h to będzie cud ;)

#3 OFFLINE   bos_kg

Autor tematu
  • 45 postów

Napisano 12 wrzesień 2012 - 16:17

Rozumiem czy to był test trzymania baterii a może info producenta i jest jakaś opcha by wydłużyć prace gdyż po za domem to będzie uciążliwe

#4 OFFLINE   lukasz_xd

• 61 postów
  • Telefon:Motorola DEFY

• Tablet:Manta MID08

• Firmware:CM10.1

• Kernel:2.6

Napisano 15 wrzesień 2012 - 10:04

Można wymienić baterię na inną o tym samym napięciu i amperach, tylko o większej pojemności. Da to może pół godziny.
Testowałem, na samym WiFi chodził 3 godziny i 14 minut, gdybym miał włączone tylko GG to chodziłby 4 godziny.

#5 OFFLINE   bos_kg

Autor tematu
  • 45 postów

Napisano 16 wrzesień 2012 - 20:35

Super dzięki za info a jest jakiś sposób na zmniejszenie pobierania energii z baterii nie stać mnie na lepszy było tablet a potrzebowałem urządzenia przenośnego by jakoś w interesach się przydało zna ktoś z was jak zrobić przenośną ładowarkę