Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

LG L5 E610 Gry które działają

lg l5 gry e610 games

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   dejwiss11

• 84 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S III

• Firmware:all

Napisano 17.09.2012 - 19:28

Witam, z tego co widziałem na internecie jest mało informacji o grach na tego LG z tego powodu chciałbym stworzyć temat właśnie o grach które na nim działają. Moje co testowałem to na razie:

- Amazing Spider-Man
- Assassin's Creed HD
- Asphalt 6 HD
- Asphalt 7 Gameplay
- Battlefield Bad Company 2 Gameplay
- Call of Dutty Black Ops Zombie
- Call of Mini: Zombies
- Chicken Invaders
- Counter Strike
- Dead Trigger
- Dead Space
- Dead Space Infiltration
- GTA3 PL Gameplay
- GTA Vice City Gameplay
- Gangstar Miami Vindication
- Gangstar Rio: City of Saints Gameplay
- Gangstar West Coast Hustle
- MASS EFFECT INFILTRATOR
- Max Payne
- Minecraft Pocket Edition
- Modern Combat 2
- Modern Combat 3 Fallen Nation Gameplay
- Modern Combat 4 Zero Hour Gameplay
- Need For Speed Hot Pursuit
- Need For Speed Most Wanted Gameplay
- Need For Speed Shift
- NOVA 2
- NOVA 3 Gameplay
- Order & Chaos
- Shadow Guardian
- The Dark Knight Rises
- Wild Blood

Użytkownik dejwiss11 edytował ten post 18.02.2013 - 13:40
nowe gry

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   ZELOssss

• 9 postów
  • Telefon:LG Swift L5

Napisano 21.09.2012 - 08:29

Mam pytanie, kupilem dzis LG L5 i te gry dzialaja Ci normalnie jak w nie wchodzisz czy jakies programy, np aostro, czy cos w tym rodzaju ?? i czy rootowales telefon czy nie? :P

#3 OFFLINE   dejwiss11

Autor tematu
  • 84 postów

Napisano 21.09.2012 - 15:31

Mam Rootowany telefon i wgranego czystego androida 4.0.3, w LG jest dość mała pamięć wewnętrzna i dlatego użwam programu "Directory Bind", na którym emulujesz miejsce daty z grą na pamięci wewnetrznej z karty SD, z resztą jest poradnik do przenoszenia gier na Karte SD, a programy typu Astro i ES File Menager to tylko eksploratory plików ;)

#4 OFFLINE   ZELOssss

• 9 postów

Napisano 21.09.2012 - 20:16

Chcialem Ci wyslac Wiadomosc Prywatna, lecz nie moge i wszystkich ktorza to czytaja to jest tez do was!
Wiadomosc byla taka:
"Cześć, ja tam pisalem u Cb.. pytalem sie tez o rootowanie chociaz nie mam pojecia co to i moglbys mi wytlumaczyc jeslibys byl tez taki mily... i mam pare pytan, a dokladniej to dzis kupilem ten lg l5 i np nie moge ogladac filmikow na yt itp ale z tym mi pewnie nie pomozesz :D
Glownie chodzi mi o gry, pisales cos o jakims programie, moglbys podac link czy cos? i czy mi tez beda dzialaly te lepsze gry, np CoD Black Ops Zombie, dead trigger, mass effect? chcialbym je, mozesz mi powiedziec jak je juz sciagne i zainstaluje, to co zrobic zeby je uruchomic ? bo np sciagnalem NOVA 3 i Modern Combat 3, ale pisze ze sa niekompatybilne z moim urzadzeniem ;/
Pomoz mi prosze! :D"
Pomozcie ;)

#5 OFFLINE   Bobo

• 52 postów
  • Telefon:LG L5

• Tablet:Tracer OVO 1.0, Galaxy Tab 2 7"

Napisano 22.09.2012 - 12:42

`Odpala wam GTAIII ? U mnie tylko czarny ekran. Wersja kupiona w markecie.

#6 OFFLINE   dejwiss11

Autor tematu
  • 84 postów

Napisano 23.09.2012 - 09:45

Witam. Jestem zadowolony że temat zaczął się rozwijać wkońcu :D DO przenoszenia (emulowania) gier na karte SD używaj programu Directory Bind z instrukcją z tąd http://forum.android...rtae-sd-213607/ albo źródła [TOOL] DirectoryBind - move data to external_sd (GameLoft, Shadowgun etc.) ROOT req. - xda-developers. NOVA 3 i Modern Combat 3 powinny właściwie nam działać bo mamy procek ARMv7 i 512Ram ale jak widać producenci tych gier nie pomyśleli o nas ;/ Trzeba czekać aż ktoś pokombinuje z DATĄ i przerobi je na nasze LG tak żeby działały ;) Możecie używać Chainfire3D do poprawienia płynności w grze niestety pogorszy się jakość ;)

#7 OFFLINE   ZELOssss

• 9 postów

Napisano 23.09.2012 - 15:41

Dejwis masz odemnie piwo :D No, a jak ktos znajdzie dzialajaca nova 3 albo MC 3 to pisac tu odrazu :D Wlasnie GTA 3 sciaga mi sie, domyslam sie ze bedzie dzialac, ale jeszcze dam znac ^^
Takie mam pytanie, dejwis masz tak samo jak ja, ze gry z gamelofta, po chwili grania wylaczaja ci sie z napisem "Unfortunately, "app" has stopped"? ja tak mam, chociaz jest pelno watkow tego typu w sieci to nie moge znalezc odpowiedzi, czy moge zrobic cos, zeby mi te gry dzialaly, pomoz ^^
A ten chainfire oplaca sie? ;p
Bo np Dead Trigger, gralem dzis i wczoraj sporo, gierka jest nieziemska, ale kiedy duzo zombiakow mi sie pojawia na ekranie to znacząco spada plynnosc gry, czyli fps :) jednakże jakosc jest naprawde niezla ;p
Licze ze wiecej osob wlaczy sie do tego watku! Pozdro :D

#8 OFFLINE   dejwiss11

Autor tematu
  • 84 postów

Napisano 23.09.2012 - 15:54

Jeszcze nigdy nie wywaliło mi błędu "Unfortunately, "app" has stopped" ;) Ale jak próbowałem odpalić Asphalt 7 to mi skakał ekran a jak już przestał za którymś włączeniem to wywalało do pulpitu ;/. Przed włączeniem gry radze zawsze zamknąć uruchomione aplikacje w menadzeże aby zwolnić ramu. Chainfire w Max Payne pomogło bardzo dużo :D ale kosztem jakości niestety, ale to jak kto woli ;) Z Dead Trigger nie odczułem dużego efektu po włączeniu chainfire ale u każdego może inaczej działać.

#9 OFFLINE   Bobo

• 52 postów

Napisano 23.09.2012 - 19:50

NFS Shift działa.

PS. Może lepiej pisać co nie działa ;)

#10 OFFLINE   Bobo

• 52 postów

Napisano 24.09.2012 - 06:00

A mi nfs shift nie dziala, podaj link jesli mozesz ;p

Kupiłem w markecie jak była promocja za 0.33$ :)