• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
s4all

Root MTK6577 N9770

12 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Jeżeli komuś zależy na uzyskaniu dostępu do root'a w tym telefonie, to niemiło się rozczaruje. Nie każdy n9770, pomimo faktu, że pochodzi od tego samego producenta, idzie zrootować. Metoda podana przez Kolegę s4all w wątku http://forum.android.com.pl/f180/root-mtk6577-n9770-217052/ nie wpółpracuje prawidłowo ze wszystkimi n9770 (to jak loteria, albo trafisz, albo chybisz). Problem tkwi w tym, że ten sam model, pomimo faktu, że produkowany jest przyjmijmy w tej samej fabryce, wychodzi z dwoma różnymi wyświetlaczami i kamerami :facepalm3:. Owszem, telefon działa, ale po włączeniu pojawia się biały ekran. Można dzwonić i odbierać połączenia "na ślepo" (zapewne problem ze sterownikiem ekranu) :E Problem (zresztą do dzisiaj nie rozwiązany, niestety) jest szerzej opisany na forum xda oraz chinamobiles. Próby wgrywania innych sterowników kończą się białym ekranem (i tak w kółko) :D

Zaś co do samego omawianego telefonu: nie żałuję jego zakupu. Jakość wykonania na wysokim poziomie, nic nie trzeszczy, nie odpada, wszystko dopasowane, tak jak powinno być. Wyświetlacz: miód - malina. Jestem pod wrażeniem! Szybkość działania: rewelacja! Moim zdaniem warto wydać pieniądze na zakup.

Edytowane przez y_connect

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest mozliwość tego naprawienia. Są różne sterowniki ekranu i różne sterowniki aparatu Mam kilka wersji Firmware i ma także swoje z róznymi sterownikami . Miałem w naprawie kilka takich Modeli. Root działa na wszystkich n9770 Lecz trzeba przywrócić sobie firmware Odpowiednie . Testowanie nie boli A w kilka minut można naprawić n9770

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można to wrzucić na inny server ? bo z 4shard nie idzie pobrać

Może ktoś ma jeszcze roota do N9220 ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DROID idzie pobrać tylko musisz się zalogować tam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam

Chciałem sobie zrootować mojego chińczyka i postępowałem zgodnie z instrukcjami, jednak po włączeniu pokazuje mi się logo android i później ekran niby jest podświetlony, ale jest cały czarny. W czym może tkwić problem?

Jeśli telefon jest podłączony pod usb to normalnie pokazuje się ekran ładowania

Edit: Udało mi się ponownie uruchomić telefon, wgrałem jakiegoś firmware, jednak grafika jest teraz o wiele gorsza, system mam starszy i jak chciałem wgrać nowy poprzez CWM to dochodzi do jakiś 10% i wyskakuje mi błąd mimo tego, że wcześniej robię wipe

Edytowane przez jurgen89

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Mam problem z moim ANDROID N9770.

Nie mogę zakończyć połączenie.

Po wykonaniu lub po odebraniu połączenia wygasza mi się ekran i nie działają żadne klawisze. Gdy zakończy rozmowę osoba do której dzwonię to zaświeca się z powrotem wyświetlacz i wszystko jest ok.

Myślałem zmienić android ( obecna wersja 4.1.1) i:

- pobrałem ten plik wyżej

- uruchamiam program

- wczytuje ten plik

i co dalej???

Czy jakieś klawisze trzeba wcisnąć na telefonie ??

co mam dalej zrobić??

---------- Post dołączono 03-04-13 o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano 02-04-13 o 15:33 ----------

Witam

Doszedłem co jest przyczyną mojej usterki. Przerwana tasiemka od foto-czujnika.

Czy ktoś wie gdzie można kupić taki czujnik???

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej miałem ten sam problem z czujnikiem, też myślałem, że to problem natury technicznej jednak wystarczyło troszkę pogrzebać.

Wciśnij środkowy przycisk, przycisk ściszania i włączania telefonu jednocześnie i czekaj do rozruchu.

Pojawi Ci się menu (w moim przypadku po chińsku)

Wybierz drugą pozycję sterując przyciskami głośności i akceptując środkowym

Następnie wybierz 17 pozycję (jeśli masz po angielsku to zapewne będzie coś związane z proximity sensor)

Wybierz clear calibration a następnie do calibration.

W moim przypadku pomogło.

Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam i mam do zorientowanych takie pytanie czy ta metoda rootowania i oprogramowanie może zostac wykożystana do telefonu Imperius2(MT7007) który podobno jest klonem note9770?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.