Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
karmelova

Jak włączyć raport doręczeń?

Pytanie

Ponoć jest taka możliwość w Wildfirerze, więc pytam, jak włączyć te raporty doręczeń smsów?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Spróbuj- otwórz aplikację sms, wciśnij menu, potem ustawienia i tam powinna być opcja: Żądaj raportu doręczeń wiadomości sms- włącz(zafajkuj) i już.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

SMS , wysuń menu, następnie Ustawienia. Teraz poszukaj Raporty doręczeń i "zaptaszkuj" :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

ok, jest ;) telefon mam od wczoraj, także.. dopiero się uczę, dzięki :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Witam.

Panowie ja również mam problem z raportami. Zafajkowane mam przy sms i mms. Przy tych drugich raporty przychodzą natomiast przy sms raportów brak. O co chodzi?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

mi też nie przychodzą, natomiast możliwe, że tak ma być. ja raport oglądam jak przytrzymuje dłużej na danej wiadomości, potem pokaż raport i się wyświetla.. ale też mnie zdziwiło, że nie przychodzą.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Witaj.

Właśnie przeczytałem Twój post odnośnie raportów. Ten tel jest moim 5 z androidem ale dopiero teraz mam problem z tymi raportami. Jednak widze ze Ty masz ustawienia takie jakich właśnie szukam.

Ja dostaje raporty ale wlacznie z powiadomieniem w postaci informacji na pasku u gury i okienkiem ktore wyswietla sie na wyswietlaczu. Chce aby to bylo tak jak wczesniej. Czyli po przytrzymaniu na wiadomosci z opcji wybieram sobie status i wyswietla mi sie stan wiadomosci ale bez dodatkowych powiadomien czy sygnalow dzwiekowych.

Bardzo prosze przeslij mi dokladnie jak i co masz pozaznaczane bo chodzi mi o takie wlasnie ustawienia.

Pozdrawim Dawid

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Coś mi się wydaje, że po aktualizacji do 2.2 raporty przestały działać ... wcześniej było wszystko OK.

Jedynie raporty z MMS'ów działają.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.