Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Jak włączyć raport doręczeń?

raport

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   karmelova

• 28 postów
  • Telefon:HTC Wildfire

Napisano 12.09.2010 - 11:59

Ponoć jest taka możliwość w Wildfirerze, więc pytam, jak włączyć te raporty doręczeń smsów?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 Gość_Jukon_*

Napisano 12.09.2010 - 12:02

Spróbuj- otwórz aplikację sms, wciśnij menu, potem ustawienia i tam powinna być opcja: Żądaj raportu doręczeń wiadomości sms- włącz(zafajkuj) i już.

#3 OFFLINE   dawidope

• 910 postów

Napisano 12.09.2010 - 12:04

SMS , wysuń menu, następnie Ustawienia. Teraz poszukaj Raporty doręczeń i "zaptaszkuj" :)

#4 OFFLINE   karmelova

Autor tematu
  • 28 postów

Napisano 12.09.2010 - 12:07

ok, jest ;) telefon mam od wczoraj, także.. dopiero się uczę, dzięki :)

#5 OFFLINE   rafaa

• 33 postów
  • Telefon:Wildfire

Napisano 12.09.2010 - 20:16

Witam.

Panowie ja również mam problem z raportami. Zafajkowane mam przy sms i mms. Przy tych drugich raporty przychodzą natomiast przy sms raportów brak. O co chodzi?

#6 OFFLINE   karmelova

Autor tematu
  • 28 postów

Napisano 12.09.2010 - 20:41

mi też nie przychodzą, natomiast możliwe, że tak ma być. ja raport oglądam jak przytrzymuje dłużej na danej wiadomości, potem pokaż raport i się wyświetla.. ale też mnie zdziwiło, że nie przychodzą.

#7 OFFLINE   Kazol

• 25 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Note

Napisano 12.01.2011 - 23:31

Witaj.
Właśnie przeczytałem Twój post odnośnie raportów. Ten tel jest moim 5 z androidem ale dopiero teraz mam problem z tymi raportami. Jednak widze ze Ty masz ustawienia takie jakich właśnie szukam.
Ja dostaje raporty ale wlacznie z powiadomieniem w postaci informacji na pasku u gury i okienkiem ktore wyswietla sie na wyswietlaczu. Chce aby to bylo tak jak wczesniej. Czyli po przytrzymaniu na wiadomosci z opcji wybieram sobie status i wyswietla mi sie stan wiadomosci ale bez dodatkowych powiadomien czy sygnalow dzwiekowych.
Bardzo prosze przeslij mi dokladnie jak i co masz pozaznaczane bo chodzi mi o takie wlasnie ustawienia.
Pozdrawim Dawid

#8 OFFLINE   tomek_wap

• 213 postów
  • Telefon:HTC ONE SV

• Tablet:Samsung Galaxy Tab 2 7" P3110

• Firmware:4.1.2

Napisano 16.03.2011 - 12:14

Coś mi się wydaje, że po aktualizacji do 2.2 raporty przestały działać ... wcześniej było wszystko OK.

Jedynie raporty z MMS'ów działają.
Tomek
Poprzednie telefony: Samsung Galaxy 3 I5800 / HTC Wildfire / Samsung Galaxy S GT-i9000 / HTC Desire Z / LG Swift Optimus 3D P920 / Samsung Galaxy S II GT-i9100

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: raport