• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
nigraS

Co to jest Root Explor ?

Pytanie

Napisano (edytowane)

Czytam poradniki i często jest tam napisane "... Root Explorerem do folderu..."

o co z tym chodzi?

jak wejść do folderu Root Explorerem ?

Edytowane przez nigraS
Zmiana tytułu

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

 • 0

Root Explorer to program, który za pomocą uprawnień roota może wchodzić w foldery systemowe. Chociaż równie dobry jest Solid Explorer.

Jak wejść? Po prostu. Robisz roota, jeśli chcesz grzebać w systemie, albo nie robić roota, jeśli chcesz wejść tylko w kartę SD. Obsługa jest bardzo prosta.

I tak, wiem, dział to nie mój telefon...

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
root explor[/WARNT]

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

ok, a jak mogę sprawdzić, czy mam roota, czy muszę go zrobić?

Nie jestem pierwszym właścicielem telefonu.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Zainstaluj Root Checker z marketu.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.speedsoftware.rootexplorer&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zcGVlZHNvZnR3YXJlLnJvb3RleHBsb3JlciJd

tu masz link do google play, gdzie mozna kupic root explorera.

Z racji, ze odpowiedziane zostalo na zadane pytanie, zamykam.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.