• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
lukadam

Uszkodzona bateria czy cały telefon?

Pytanie

Witam,

bardzo proszę o informację czy ktoś nie spotkał się z sytuacją jak moja i jak się ona zakończyła.

Otóż telefon ma niecały rok i zaczął wariować. Ładuję do pełna, odłączam z prądu, robię coś na nim i po jakiś 20-30 minutach, gdy bateria ma 70-80%, zaczyna wariować ekran (rozjaśnia się rzędami pikseli, miga etc.) i telefon się wyłącza. Po włączeniu resetuje się zwykle data w systemie, a bateria pokazuje 1-3%. Historia się powtarza, ale już po kilkunastu sekundach. Po kolejnym włączeniu baterii jest więcej (np. 40%), ale znów się wyłącza po kilkunastu sekundach po efektach wizualnych. Nagrałem filmik jak wygląda sytuacja: https://www.dropbox.com/s/x2eifovixp5whhx/20121017_160934_2.avi

System to ICS 4.0.4, oryginalny, bez brandowania, żadnych przeróbek i innych wydarzeń, które mogłyby wpływać na uszkodzenie telefonu.

Wydaje się, że bateria skończyła swój żywot, ale może płyta główna jest uszkodzona albo jakaś inna historia?

Nie chciałbym oddawać telefonu do serwisu jeśli nie ma takiej konieczności, a z drugiej strony szkoda mi pieniędzy na baterię, jeśli nowa nie jest mi potrzebna.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Wymienilem baterie i wszystko git

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

A mi po 2 miesiącach oddali baterię i powiedzieli że bez telefonu nie naprawią.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Mam identyczny problem, wyświetlacz dostaje 'czkawki' przy baterii przy 50-45% i tez telefon się wyłącza po ponownym włączeniu jest zawsze 8% po 15 minutach przetrzymania telefonu w cieplejszym miejscu stan baterii wraca na poziom ~20%. Problem wyeliminowałem kupując (z innego względu ;] ) zewnętrzną baterie, ale z pewnością zakupie nową oryginalną.

A tak przy okazji nie narażałeś może telefonu na dłuższe działanie w niskich temperaturach?

bo ja tak i znajomy, który ma identyczny problem i w dodatku w tym samym czasie zaczęliśmy eksploatacje w temp. znacznie poniżej zera.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Mam dokładnie to samo mam 70% ekran miga tel się wyłącza uruchamiam go ma 1% poleży sobie z godzinę to ma 74%(bez ładowania) Jak ekran mi migał szybko podłączyłem ładowarkę i przestało i wszystko było ok czyli wina baterii(ma ponad rok org. samsung) ?? nie trzyma napięcia?

Czy warto kupić ANDIDA 2600 za 48zł z przesyłką. Podobno jest na nie 12 miechów gwarancji i mam pyatnie czy jak bateria bd mi tak wariowała to mi ją wymienią??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Nie warto kupować . Jak juz to oryginalną . Kupiłem chińszczyznę tylko dlatego że była z zew ładowarką do samej baterii, bateria jeszcze z 10 ładowań trzymała jako tako potem coraz krócej oceniam ją na jakieś 60% oryginału.

Orginał ma 6 mcy gwarancji .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Kupiłem andide zobaczymy co bd grunt aby ten ekran mi nie migotsl i tel nie wyłaczal. Mam nadzieję, ze potrzyma z 8 miechów bez takich histori.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Też mam ten sam problem. Mój Note 4 wyłącza się w losowych momentach w 99% jednak w kieszeni. Co się okazało? Luźna bateria, o dosłownie 0.3milimetra. Wsadziłem kawałek taśmy klejącej i 2 dni spokoju. Potem znów to samo ale jak się okazało, tasiemka nie wytrzymała próby czasu. Dziś zamontowałem coś solidniejszego, jutro zobaczymy jak się sprawdzi i dam znać, może to tylko taka pierdoła. Pozdro.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.