Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

lukadam

Uszkodzona bateria czy cały telefon?

Rozwiązany

slawrumia   
Otrzymana reputacja: 49
slawrumia

Dziś dzwoniłem.

Oddawałem kiedyś omnieHD i jak mówiłem o 14dniach to sobie jaja ze mnie robili typu a co po 14dniach ? Nowy telefon ? Kasa ? a gdzie to napisane ?

Dopiero jak poskarżylem się w UOKIK to mi pismo podyktował i powiedział że jak będą ściemniać to się osobiście zajmie. I to dopiero zadzialało.

[ATTACH=CONFIG]29091[/ATTACH]

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kuras77   
Otrzymana reputacja: 0
Kuras77

Wymienilem baterie i wszystko git

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
slawrumia   
slawrumia

A mi po 2 miesiącach oddali baterię i powiedzieli że bez telefonu nie naprawią.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ludmar   
Otrzymana reputacja: 1
ludmar

Mam identyczny problem, wyświetlacz dostaje 'czkawki' przy baterii przy 50-45% i tez telefon się wyłącza po ponownym włączeniu jest zawsze 8% po 15 minutach przetrzymania telefonu w cieplejszym miejscu stan baterii wraca na poziom ~20%. Problem wyeliminowałem kupując (z innego względu ;] ) zewnętrzną baterie, ale z pewnością zakupie nową oryginalną.

A tak przy okazji nie narażałeś może telefonu na dłuższe działanie w niskich temperaturach?

bo ja tak i znajomy, który ma identyczny problem i w dodatku w tym samym czasie zaczęliśmy eksploatacje w temp. znacznie poniżej zera.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Apollo Diomedes   
Apollo Diomedes

Mam dokładnie to samo mam 70% ekran miga tel się wyłącza uruchamiam go ma 1% poleży sobie z godzinę to ma 74%(bez ładowania) Jak ekran mi migał szybko podłączyłem ładowarkę i przestało i wszystko było ok czyli wina baterii(ma ponad rok org. samsung) ?? nie trzyma napięcia?

Czy warto kupić ANDIDA 2600 za 48zł z przesyłką. Podobno jest na nie 12 miechów gwarancji i mam pyatnie czy jak bateria bd mi tak wariowała to mi ją wymienią??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
slawrumia   
slawrumia

Nie warto kupować . Jak juz to oryginalną . Kupiłem chińszczyznę tylko dlatego że była z zew ładowarką do samej baterii, bateria jeszcze z 10 ładowań trzymała jako tako potem coraz krócej oceniam ją na jakieś 60% oryginału.

Orginał ma 6 mcy gwarancji .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Apollo Diomedes   
Apollo Diomedes

Kupiłem andide zobaczymy co bd grunt aby ten ekran mi nie migotsl i tel nie wyłaczal. Mam nadzieję, ze potrzyma z 8 miechów bez takich histori.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Khruger   
Khruger

Witam, mój problem z GT-N7000 jest następujący: telefon po odłączeniu od ładowania wytrzymuje kilka sekund, ekran zaczyna falować i sprzęt się wyłącza. Po podpięciu ładowarki, telefon działa, tak długo, jak nie zacznie się na nim czegokolwiek robić tj samo przesuwanie ekranu pomiędzy kartami wyłącza go po ok 1-2 minutach. W podobnym temacie wyczytałem, że winna jest bateria, aczkolwiek nie było tam objawów które występują w trakcie zasilania ładowarką.
Telefon na Androidzie 4.1.2
Po wejściu w zakładkę baterii, pokazuję 0s zasilania baterią. Bateria w telefonie jest od nowości czyli od 2013 roku. 
A i z poziomu telefonu nie mogłem zresetować go do ustawień fabrycznych, udało się w trybie manualnym.
Padła jak w podobnych przypadkach bateria, czy jednak telefon dokonał swego żywota? Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Haziababula   
Haziababula

Też mam ten sam problem. Mój Note 4 wyłącza się w losowych momentach w 99% jednak w kieszeni. Co się okazało? Luźna bateria, o dosłownie 0.3milimetra. Wsadziłem kawałek taśmy klejącej i 2 dni spokoju. Potem znów to samo ale jak się okazało, tasiemka nie wytrzymała próby czasu. Dziś zamontowałem coś solidniejszego, jutro zobaczymy jak się sprawdzi i dam znać, może to tylko taka pierdoła. Pozdro.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.