Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

sosnaone

Przenośna ładowarka/akumulator

11 postów w tym temacie

Siemka,

Chciałbym Wam zaproponować alternatywę na słabą baterię w Waszych telefonach.Przenośna ładowarka może być ciekawą alternatywą do pieszych wycieczek w góry. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł w końcu wykorzystać swój telefon jako nawigację GPS. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Dla użytkowników forum 5% rabatu przy zakupie ładowarki. Polecam.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niniejszym warto wspomnieć o tańszym rozwiązaniu dla majsterkowiczów (wymagana umiejętność to lutowanie - nic więcej):

Nawigacja GPS :: Zobacz temat - Battery pack na USB :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadza się. Natomiast to jest profesjonalny produkt, na który jest udzielana dwuletnia gwarancja, komplet wszelkiego rodzaju przejściówek i pomoc techniczna. Pojemność akusa, to aż 5000mAh! Moim zdaniem Veho rządzi.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maludroid każdy potrafi podpiąć źródło zasilania, przy zasilaniu urządzeń USB przydał by się stabilizator napięcia na 5V.

Sosnaone co to jest 5Ah jeżeli nie podają żadnych parametrów wydajnościowych...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sosnaone co to jest 5Ah jeżeli nie podają żadnych parametrów wydajnościowych...

NO właśnie - też mnie ciekawi czy ładowanie podczas używania telefonu nie spowoduje, że prąd wydawany z akumulatora będzie niższy niż pobierany. Jaka jest wydajność prądowa tego 'cacka'?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli będziemy tylko ładować i nic więcej to prąd ładowania nie powinien przekroczyć 1A, problemem staje się to jak zaczniemy korzystać z GPS-u i neta. Moja G1 potrafiła nawet do 3A ciągnąć z zasilacza...

Patrząc na wymiary tych 5Ah to wydajność nie będzie powalająca. Pewnie wystarczająca ale ja wolę mieć zapas.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Panowie, proszę zerknąć na to

pebble_tabliczka.jpg.

Wkrótce więcej informacji.

edit

Bez problemu naładowałem swoją G1. Zacząłem ładować o godz. 11:00 gdy miała już 17%, naładowała się ok. 13:00-13:15. Zaznaczam, że cały czas włączony był GPS wraz z programem OruxMaps, WiFi i cały czas podświetlał się ekran. A więc da się korzystać z telefonu i tejże ładowarki.

Zaznaczam jeszcze, że jest tutaj kilka końcówek. Sony Ericsson, Nokia, mini usb, iPod.

Edytowane przez sosnaone

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie wydajność prądowa jest bardzo słaba ;/ zaleta to rozmiar i chyba tylko tyle, wolę mieć coś co będzie naprawdę wielofunkcyjne.

Tutaj widać że jest to jedno ogniwo 3,7V, wniosek jeden, nie wiadomo jaka sprawność/ jakie mamy straty wzmacniacza w produkcie "made in china".

Wolę zrobić samemu coś takiego tylko że z możliwością wykorzystania każdego źródła napięcia jakiego będę potrzebował ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK, Zobacz teraz jakiej produkcji jest Twój telefon. Nie wierze, że jest zrobiony w EU ;) Chyba 90% produktów jest robionych w Chinach, więc nie doszukuj się tutaj czegoś niezwykłego. Jak już zrobisz urządzonko, pochwal się jak wyszło.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Madie in Taiwan" ;) To jest różnica...

Po sesji będzie wolne to się zabieram za to.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.