Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

can

Jak zainstalować Adobe Flash Player na Androidzie

Rozwiązany

can   
Otrzymana reputacja: 2
can

Aby zainstalować wtyczkę potrzebujemy połączenia z internetem (WIFI, dane pakietowe)

1. Wchodzimy w Ustawienia>Bezpieczeństwo>ADMINISTRACJA URZĄDZENIA> zaznaczamy "Nieznane źródła", potwierdzamy swój wybór.

2. Wychodzimy z ustawień i włączamy przeglądarkę, w adres barze wpisujemy: "flash player archive" wybieramy pierwszy link.

Link bezpośredni: Archived Flash Player versions

3. Na stronie wyszukujemy poddział: "Flash Player for Android 4.0 archives" lub "Flash Player for Android 2.x and 3.x archives" w zależności od tego jaką mamy wersje Androida.

W przypadku wersji 4.XX najlepiej pobrać najnowszą wersję: Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.20)

Link bezpośredni: download.macromedia.com/pub/flashplayer/installers/archive/android/11.1.115.20/install_flash_player_ics.apk

4. Po zakończeniu pobierania, instalujemy aplikację i cieszymy się wtyczką adobe na naszym smartphonie :)

Instalację można też wykonać od punktu 3. - Link bezpośredni

Należy pobrać aplikację, wrzucić ją na naszą S2 i po prostu zainstalować.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
emarcin   
Otrzymana reputacja: 10
emarcin

A nie prościej jest kliknąć w ten link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.flashplayer i otworzyć przez Sklep Play (zakładka po kliknięciu na link Wybierz aplikacje - Sklep Play) aplikacja jest aktualizowana na bieżąco.

Wysłane z mojego GT-P7320 z ICS za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krzak   
Otrzymana reputacja: 1
krzak

@up

Niestety już nie ma oficjalnie flash playera dla JB, więc go nie zainstalujesz na CM10 chociażby. A Twój link, przynajmniej u mnie, nie działa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
emarcin   
Otrzymana reputacja: 10
emarcin

Bo musisz w ten link kliknąć z pozycji przeglądarki z telefonu bądź z np. Tapatalk.

y2ahe4ah.jpg

Ale faktycznie masz rację teraz sprawdziłem na CM10 "Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją" ale tylko dlatego, że na JB oficjalnej wersji nie ma.

Wysłane z mojego GT-P7320 z ICS za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez emarcin

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krzak   
Otrzymana reputacja: 1
krzak

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.