Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Jakie są różnice między S4 a S3 i czy warto zamówić s3.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Postrach

• 53 postów
  • Telefon:Htc One

Napisano 30 październik 2012 - 15:52

Witam czy jest ktoś kto miał styczność z tym fonem na s3 i s4, chodzi mi o konkretne różnice czy są aż tak odczuwalne jak :

Długość życia bateri wiadomo, 28nm to ciągnie mniej prądu i się mniej grzeje jak to sie ma do 45nm ?
Wydajność : W systemie / Necie / Grach.

Czy jest sens sprzedać nówke z s3 i dołożyć do s4?:muqq:

Użytkownik linar10 edytował ten post 31 październik 2012 - 13:18

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   arturohio

• 13 postów
  • Telefon:HTC One V

Napisano 01 listopad 2012 - 20:51

I co nikt nie wie i nie podzieli się infromacją na ten temat? Czy wersja S3 jest na prawdę taka zła?

#3 OFFLINE   BraveXL

• 97 postów
  • Telefon:N8, HOS S4

• Tablet:Asus Eee Pad Transformer 16GB + dock

Napisano 01 listopad 2012 - 21:14

Nie wiem jak S3, ale S4 działa świetnie. Nie ma mowy o żadnych przycinkach czy zwiechach. Wszystko działa jak należy. Moim zdaniem warto dopłacić.

#4 OFFLINE   arturohio

• 13 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 22:03

Czy ktoś wrzuci jakieś wyniki testów z wersji s3 ???

#5 OFFLINE   linar10

• 1780 postów
  • Telefon:HTC One M8 | HTC Desire

• Tablet:NEXUS 7

• Sieć:Orange

Napisano 01 listopad 2012 - 22:11

Testy ci nic nie powiedzą. Wcześniej miałem desire, po zmianie stwierdzam że one s nawet z s3 to szybki telefon. Ja dałem w abo za s3 200 zł więc narzekać nie mam na co :)

Wysłane z mojego Nexus 7

HTC ONE M8 - S-OFF
ViperOneM8 - tłumaczenie Venom Tweaks

fTjG8fg.jpg

#6 OFFLINE   arturohio

• 13 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 22:25

Ludzie opanujcie się, nie obrażając nikogo, ale jak ktoś pyta o testy to znaczy jest ciekaw jak sobie ten tel radzi w porownaniu do s4, któego testów jest full.

#7 OFFLINE   Smogg

• 2901 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 22:52

Proszę: HTC One S Snapdragon S4 vs Snapdragon S3. First benchmarks - Download Android Applications, Games. Android App Review and News

Ponadto polecam ciekawy wątek na XDA (a konkretnie 32, 34 i 35 post w nim, dlatego linkuję od razu na 4 stronę): [Q] HTC One S: S3 vs S4 - Page 4 - xda-developers

♙♘♗♖♕♔ PW Helpdesk ♚♛♜♝♞♟
Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
"Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

#8 OFFLINE   arturohio

• 13 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 23:12

Dzięki wielkie :-) o to właśnie chodzi - kilku ludzi już na forum pytało, a dopiero teraz jest to jasne.

#9 OFFLINE   linar10

• 1780 postów
  • Telefon:HTC One M8 | HTC Desire

• Tablet:NEXUS 7

• Sieć:Orange

Napisano 01 listopad 2012 - 23:25

Tak ale jakbyś dostał do ręki telefon z s3 i s4 i nie wiedziałbyś który jest który to podejrzewam że nie zobaczyłbyś na pierwszy rzut oka żadnej różnicy w działaniu :)

Wysłane z mojego Nexus 7

HTC ONE M8 - S-OFF
ViperOneM8 - tłumaczenie Venom Tweaks

fTjG8fg.jpg

#10 OFFLINE   mati1411

• 27 postów
  • Telefon:EVO3D --> ONE S S4--> LG G2

• Tablet:Shitu Emperor 10 --> czekam na Yoge HD+

• Firmware:4.4.2

Napisano 01 listopad 2012 - 23:39

Pewnie tak jest jak piszesz ale ja np. przesiadam sie z Evo 3d które miało S3 tylko dla procka S4.
I może w pierwszych 5 min nie było by różnicy ale po chwili już tak. To aplikacje pokazują jak mocny jest sprzęt.
Zastanawia mnie jeszcze jedno w prawie wszystkich benczach ONE S z S4 wychodzi lepiej od ONE X... Może to był jakiś problem. Wiem że pewnie nie ale tak sobie pomyślałem ;-) Mało tego zobaczcie sobie na youtube 30min porównanie S3 vs HOS S4 i okazuje się że wielki SGS3 Jest szybszy tylko w jednym benchmarku (antutu) od HOS`a gość robi chyba z 6 testów i wszędzie bardzo delikatnie ale to htc jest górą...
Dla mnie HOS z S3 to strzał w stope. Ale co ja tam wiem swojego HOS`a będe miał dopiero jutro.