• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
Soren

Śledzenie telefonu

6 postów w tym temacie

Poszukuję aplikacji która na bieżąco będzie pokazywać mi lokalizację drugiego telefonu (via gps rzecz jasna) na mapach googla.

Czyli instaluje aplikację na telefonie A i B i potem na telefonie B mogę śledzić telefon A.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Samsung Dive. Dostępna z poziomu telefonu jako aplikacja systemowa. Wystarczy że aplikacja jest skonfigurowana na telefonie śledzonym. Śledzi się z poziomu przeglądarki internetowej

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Goodev Latitude

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwykle śledzenie można zrobić nawet za pomocą map od Google. Wystarczy udostępnić swoją lokalizację znajomym.

Edit:

Poza tym jest wiele aplikacji do śledzenia telefonu: Samsung Dive, Cerberus, Avast...

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi mi o śledzenie z poziomu telefonu, nie przeglądarki ;)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak włączysz pokazywanie swojej pozycji w mapach google to na innym telefonie w tej samej aplikacji będzie pokazywane gdzie jest osoba, która udostępnia swoją lokalizację

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.