Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Sony Xperia J ST26i Jak Rotować? Skąd pobrać Rom oficjalny?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   orton

• 136 postów
  • Telefon:samsung ACE

Napisano 03 listopad 2012 - 21:48

Witam. Z racji że nigdzie nie mogę znaleźć poddziały związanego z Xperia J zakładam nowy wątek. Posiadam ten telefon od paru dni i teraz moje pytanie czy da się go zrotowac jeżeli tak to jak???? Skąd pobrać jakiś oficjalny soft by w razie nie powodzenia go wgrać z powrotem i jak wgrać ten rom??

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   pittrw

• 363 postów
  • Telefon:LG G2 mini

Napisano 03 listopad 2012 - 22:22

Wątek jest, zapraszam tu:
http://forum.android...peria-j-228770/
jest też o rotowaniu
Co do softu to pracuję nad nim, Będzie czysty central europe ce3, do flashtoola.
Jeżeli masz soft orange, z końcówką 0.18, to nie aktualizuj jak by co bo jest nowy, 0.28, wtedy łatwiej będzie ci wgrać czysty soft

#3 OFFLINE   orton

Autor tematu
  • 136 postów

Napisano 04 listopad 2012 - 13:40

T-mobile mam. a soft potrzebny w razie gdyby coś się stało to by oddać na gwarancje. Czyli nie ma gdzieś oficjalnej strony takiej jak np.♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ by pobrać tak jak na samsunga???

#4 OFFLINE   pittrw

• 363 postów

Napisano 04 listopad 2012 - 14:12

Zrób sobie sam swój soft fjashtolem

#5 OFFLINE   orton

Autor tematu
  • 136 postów

Napisano 05 listopad 2012 - 11:14

jak sam?? ja chce by był oryginalny jak będę oddawał dos erwisu po za tym nie umiem sam i nawet nie chce by nie uceglic fona :) Czyli mam rozumieć że nie ma oryginalnego softu do tego telefonu tak jak p. do samsunga????

Użytkownik orton edytował ten post 05 listopad 2012 - 11:21

#6 OFFLINE   pittrw

• 363 postów

Napisano 05 listopad 2012 - 12:11

No normalnie, aktualizujesz pc companion do najnowszego, następnie wg tego poradnika lub innego tworzysz swój oryginalny własny soft. To są pliki które masz wgrane i pobrane z oficjalnego źródła.
[url=http://mytechencounters.wordpress.com/2012/06/12/how-to-create-an-ftf-file-of-your-xperia-ics-firmware/]How to Create an FTF file of Your Xperia ICS Firmware

---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

No normalnie, aktualizujesz pc companion do najnowszego, następnie wg tego poradnika lub innego tworzysz swój oryginalny własny soft. To są pliki które masz wgrane i pobrane z oficjalnego źródła.
[url=http://mytechencounters.wordpress.com/2012/06/12/how-to-create-an-ftf-file-of-your-xperia-ics-firmware/]How to Create an FTF file of Your Xperia ICS Firmware

#7 OFFLINE   kalvin2613

• 2 postów
  • Telefon:Galaxy s2

Napisano 10 listopad 2012 - 11:47

Mam pytanie do was forumowicze. Jak wgrywaliście oficjalnego ics-a do xperi j ja mam brand orange. jakie sterowniki do flashtola?? Może jakiś opisik krok po kroku. z góry dziękuje

#8 OFFLINE   szaszlyk24

• 565 postów
  • Telefon:Xperia T

Napisano 10 listopad 2012 - 22:00

Mam pytanie do was forumowicze. Jak wgrywaliście oficjalnego ics-a do xperi j ja mam brand orange. jakie sterowniki do flashtola?? Może jakiś opisik krok po kroku. z góry dziękuje

Zainstaluj:
z.jpg

Do tego możesz zainstalować sony update service on wgra ci niezbędne sterowniki do systemu.

#9 OFFLINE   kalvin2613

• 2 postów
  • Telefon:Galaxy s2

Napisano 11 listopad 2012 - 14:54

I dalej nie idzie. Dochode do momentu włączenia tel w trybie debugowania ale on i tak włącza się normalnie

#10 OFFLINE   pittrw

• 363 postów

Napisano 11 listopad 2012 - 15:00

Wciśnięty klawisz volume - jak podłączasz?, tal wyłączony?.