Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

P760 - L9 - opinie, wrażenia

lg l9 optimus p760 swift

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1101 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   b0b3rPL

• 408 postów
  • Telefon:M7

• Tablet:Venue 8 7000

• Firmware:CM10.1

Napisano 06.11.2012 - 15:38

Dołączona grafika

Witam
Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem L9 (sprzedałem swoja L7 i dopłaciłem 200zł). Myślę że to rozsądna cena. Swoją wrażenia oprę na porównaniu L7 z L9.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Porównanie L7 i L9
IMG_4195.JPG

Przede wszystkim płynność, ten dodatkowy procesor plus 1 GB Ram robią naprawdę dużą różnice. Wszystkie aplikacje (zainstalowanych ok 200, test z działającymi w tle 10 otwartymi appkami) otwierają się naprawdę błyskawicznie na fabrycznym louncherze, doskonale zoptymalizowany, który w porównaniu do L7 został znacznie zmodyfikowany (więcej opcji kostumizacji) np. nareszcie funkcja zamknięcia wszystkich aplikacji działających w tle! . Czyżby Nova Louncher Pro poszła w odstawkę?!

Benchmark, wynik w Antutu to 5601 pkt (po zainstalowaniu już wszystkich rzeczy) robi wrażenie, na L7 mój najlepszy wynik po formacie to ok 3200 pkt.

Aparat, robi lepsze zdjęcia niż L7, bardziej nasycone kolory.

Bateria 2150 SiO+ ... mam nadzieję ze wytrzyma 2 dni, tak jak to w recenzjach podają (L7 trzymała niecały dzień).

UPDATE. No więc bateria w L9 przez noc zjada 1% albo wcale, mówiąc Noc mam na myśli od 24-7:30, w stanie spoczynku (L7 10%), telefon użytkuje 3 dzień od 1 naładowania, mam aktualnie 28% baterii, czapki z głów :) (żaden mój poprzedni smartfon tyle nie wytrzymał: iPhone , 3G, 3GS, 4, LG L7)

Wyświetlacz, 4.7 cala !! L7 posiadał 4.3 cala i różnica , szczerze mówiąc, jest niewielka, niestety ale L7 ma jaśniejsze kolory, biały kolor na L9 trochę wpada w zieleń. Czy ktoś to też zauważył? A może to mój egzemplarz…

Nie gram w gry na smartfonie, ale z ciekawości sprawdziłem tytuły które na L7 nie chodziły/ cięły, muszę powiedzieć że nowy NFS Most Wanted działa płynnie, podobnie Max Payne i GTA Vice CIty, Angry Birds Star Wars HD śmigają pięknie!

Wygląd / waga. Jestem wysoki z dużymi dłońmi i L9 lepiej leży w dłoni niż L7, jest troszkę cięższy, lepiej spasowany tył, nie boje się odłożyć telefonu normalnie na stół tak jak delikatnego L7 który wydawał się kruchy.

To tyle po kilku godzinach zabawy z L9. Mi udało się zakupić L9 za niecałe 900zł, za taką cenę jestem bardzo zadowolony ze smartfona. Czekam na wasze opinie o swoich P760.

Poniżej sreen z Antutu z wynikiem.

Dołączona grafika

UPDATE Wyniki Powyżej 5600 pkt przy zainstalowaniu wszystkich moich "dupereli"

linki do testów i recenzji
LG Swift L9 – test [część 1]
LG Swift L9 – test [część 2]

LG Swift L9 - Wideo recenzja na FrazPC.pl
http://www.youtube.com/watch?v=ZTvau667Kt8

LG Optimus L9 : Hardcore GAMING REVIEW HD by Gadgets Portal
http://www.youtube.com/watch?v=t98IZ-dXjts

LG Optimus L9 - videotesty.pl [RECENZJA]
http://www.youtube.com/watch?v=vSYzEkIrMdM

Gry na LG Swift L9 - Lifesgoodblog.pl
http://www.youtube.com/watch?v=cvwyzPkhirM

Użytkownik b0b3rPL edytował ten post 08.01.2013 - 12:36

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   spirosun

• 381 postów
  • Telefon:D821

• Tablet:NEXUS 7 2013

• Firmware:L DEV PREVIEW

Napisano 08.11.2012 - 11:52

bebechy te same co prada tylko wyswietlacz większy...

#3 OFFLINE   majes85

• 302 postów
  • Telefon:Galaxy S5

• Tablet:Galaxy Tab

Napisano 09.11.2012 - 00:37

czy posiada gg2 ?

#4 OFFLINE   b0b3rPL

Autor tematu
  • 408 postów

Napisano 09.11.2012 - 10:46

Może ktoś napisać coś o baterii, ile jego egzemplarz traci % przez noc? Mam dwa L9 i różnica jest spora , 1%(czarny) a 15%(biały).

#5 OFFLINE   spider

• 31 postów
  • Telefon:LG L9

• Tablet:Galaxy Tab 2 10.1 3G

• Firmware:4.1.2

Napisano 09.11.2012 - 11:09

ja przez noc zawsze ładuje telefon, ale dzisiaj go wcześniej naładuje na 100% i zostawię na noc, jutro dam znać

#6 OFFLINE   aliendonald

• 79 postów
  • Telefon:lg swift l9

Napisano 09.11.2012 - 12:16

Witam, mam ten telefon od czterech dni. Nie wiem jak w nocy (może dzisiaj sprawdzę) ale podczas użytkowania bateria starcza na jeden dzień. Fon bardzo fajny, działa mega płynnie. Brakuje póki co roota, ktoś wie jak zrobić, o ile w ogóle się da?

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

#7 OFFLINE   b0b3rPL

Autor tematu
  • 408 postów

Napisano 09.11.2012 - 12:40

Niestety ale na dzien dzisiejszy roota brak na L9, na xda nie ma zadnych informacji, ale spokojnie , telefon dopiero wchodzi ba rynek. ;)

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

#8 OFFLINE   Wena

• 397 postów
  • Telefon:Samsung Note 3

Napisano 09.11.2012 - 15:48

Ja mam egzemplarz czarny. Kupiłam za 349 zł w abonamencie Play (dla zainteresowanych taryfa All Inc Max 65, przy wyższych zbyt mała różnica cenowa, więc się nie opłacało), tydzień temu. Niebranderowany.
Pierwszde wrażenia: wow! Teraz zbieram plusy i minusy, aczkolwiek minusów mało i nie są jakoś specjalnie znaczące.
Bateria ma 2150 a nie 2100 ;) U mnie przy intensywnym użytkowaniu: rozmowy, smsy, internet, gry działa ok 30 h.
Sprawdzę jeszcze ile spada przez noc, ale nie zauważyłam nic drastycznego, więc myślę, że też 1%, raz go zostawiłam na noc na 1% baterii i rano nadal był na 1, dopiero jak odebrałam smsa i odpisałam to padł. Z baterią jest dziwna sprawa u mnie, bo zazwyczaj telefon ładuję w dzień, raz się ładował dwie godziny, później godzinę (!), ogólnie bardzo szybko, zawsze podłączam go do tego samego kontaktu na listwie, ale wieczorem ładowałam 2 razy i tutaj zonk... Podłączyłam telefon po 22, kładę się o 23, patrzę 47%, przebudziłam się o 4:30, myślę , że przy okazji odłączę telefon, a tam 97%, eee? Miało to miejsce 2 razy i jest to zastanawiające...
Nie wiem też czy nie mam nadajnika GPS uszkodzonego, bo wszystkim navi chodzi, a mi za cholerę... pobiera trasę i pobiera w nieskończoność... Kombinowałam i nic.

b0b3rPL: powiedz mi ile u Ciebie pokazuje pamięci ram? I ile "zjada"? Ja nie mam nic włączone i jest to zazwyczaj 500mb, a łącznie ma 768 mb, niby resztę zjada procek i system... Tak patrzę na Twój test i widzę, że pokazuje więcej niż w teście na blogu LG.

Użytkownik Wena edytował ten post 09.11.2012 - 15:59

#9 OFFLINE   b0b3rPL

Autor tematu
  • 408 postów

Napisano 09.11.2012 - 16:23

Bateria ma 2150 a nie 2100 ;)

Racja :)

b0b3rPL: powiedz mi ile u Ciebie pokazuje pamięci ram? I ile "zjada"? Ja nie mam nic włączone i jest to zazwyczaj 500mb, a łącznie ma 768 mb, niby resztę zjada procek i system... Tak patrzę na Twój test i widzę, że pokazuje więcej niż w teście na blogu LG.

w AnTuTu pokazuje 768 MB ...

Dołączona grafika

Użytkownik b0b3rPL edytował ten post 09.11.2012 - 16:28

#10 OFFLINE   Wena

• 397 postów
  • Telefon:Samsung Note 3

Napisano 09.11.2012 - 17:33

No to tyle co mi, upewniam się, że to na pewno wykorzystuje procesor i system jak mówi LG, a nie, że to jest taka szopka jak z dwoma modelami HTC One S. A ile z tych 768 masz w użyciu?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lg l9, optimus, p760, swift