Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

tomek101279

Serwis LG w Mławie - opinie, problemy.

247 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Pytanie jak w tytule czy mieliscie jakies przeprawy z serwisem w mławie, nie ma on dobrej opinii ;/ .

tu link do tematu na iinym forum

Edytowane przez WueRZet

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na jakims innym forum czytalem historie ludzi którzy męczyli się z tym serwisem, ... i dochodzę do wniosku że taki serwis to nie serwis tylko wyłudzać kasy ... a co najlepsze to często telefony wracają w gorszym stanie niż zostały wysłane

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wewnątrz telefonu naklejone są specjalna plasterki, których zadaniem jest wykrywanie wilgoci, nie ważne skąd ona pochodzi, załóżmy ze ktoś często biega i nosi telefon blisko ciała blisko miejsc które się intensywnie pocą w dodatku w kieszeni gdzie cyrkulacja powierza jest ograniczona, mimo ze telefon nie został zalany to czujnik zawilgocenia zareagował na wilgoć z potu, to jest hipotetyczna historia ale bardzo możliwa.

Nie tłumacze tu serwisu bo być może przyjęto właśnie taką politykę ograniczania strat wynikających z napraw gwarancyjnych, ale nie można wszystkiego przestawiać w negatywnym świetle, użytkownik również potrafi być niezwykle pomysłowy w sposobach na zniszczenie urządzenia, wydaje się ze przodują w tym obywatele USA ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miałem u nich naprawe kt 520 lg i fakt wrocił naprawiony ale z inna usterka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oddałem jakiś czas temu starego KU990 do naprawy, wrócił szybko i zostało wszystko naprawione.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój pierwszy Swift poszedł do Mławy z obawą cofnięcia gwarancji (Ściągnięcie simlocka w komisie). Telefon był u nich ok. 2 tygodnii (Miał plamkę na wyświetlaczu i czerwony piksel). Wrócił z białym pikselem (Podobno kazdy wyswietlacz moze miec jakis piksel - tu na forum tak mi mowili).

Na srubki nakleili naklejke z logo LG, ale... W kartce od nich była jakas adnotacja "99 rysy bkp". Do tej pory sie glowie co to moze byc...

Ogolem serwis polecam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pracuje w serwisie Compala przy laptopach. Gdy urzadzenie przychdzi do serwisu najpierw trafia na inspekcje wizualna potem na funkcjonalna i dopiero gdy usterka jest potwierdzona trafia na dzial serwisu. 99 to prawdopodobnie kod wewnetrzny uszkodzenia wizualnego. bkp to pewnie back panel, tylna klapka obudowy. Napisali to zeby byl wiadomo ze juz w takim stanie trafil do nich telefon.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pracuje w serwisie Compala przy laptopach. Gdy urzadzenie przychdzi do serwisu najpierw trafia na inspekcje wizualna potem na funkcjonalna i dopiero gdy usterka jest potwierdzona trafia na dzial serwisu. 99 to prawdopodobnie kod wewnetrzny uszkodzenia wizualnego. bkp to pewnie back panel, tylna klapka obudowy. Napisali to zeby byl wiadomo ze juz w takim stanie trafil do nich telefon.

I pewnie masz racje, bo pare rys takich głębszych miał. Leci piwko.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
vdsfvdvceverwver[/warnt]
2.2. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi! Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "CO ROBIĆ" są nieprawidłowe i będą zamykane. W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem.
Tematy o nazwach typu: „Problem z sms”, „Problem z wifi”, „Problem z G1”, „Coś nie działa”, „Coś zepsułem” itd. również są nieprawidłowe.
W przypadku takich tematów autor otrzyma od moderatora polecenie poprawy tytułu. Można to zrobić poprzez Zaawansowaną Edycję pierwszego postu w temacie. W wyniku braku reakcji autora na polecenie moderatora, temat będzie bezwarunkowo zamykany i przenoszony do kosza.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JA też miałem swój telefon w serwisie z problemem z zasięgiem.

Telefon "skakał" od -50 do -110 bB.

Po powrocie w gwarancji napisane jest że wymiana oprogramowania.

Co ciekawe mam telefon w Orange i sam osobiście wywalałem gry monopoly i sims. Telefon wrócił z serwisu dalej z logo startowym orange i bez ww aplikacji. Całe szczęście działa - tylko ciekawi mnie co miała oznaczać ta wymiana oprogramowania.

Edytowane przez patarek

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.